Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

One Hit Wonder

One Hit Wonder markası, en iyi premium elektronik sigara likitlerinden biridir. Türkiye’de oldukça popüler olan ve e-sigara kullanıcılarının tercih ettiği kaliteli likit markalarından biri olan One Hit Wonder, tüm çeşitleri için halen yüksek talep görüyor. One hit wonder my man, one hit wonder muffin man ve the man en sevilen aromalarıdır. One Hit Miracle Likit fiyat olarak diğer likitlere göre biraz pahalıdır ancak ml boyutu ve lezzet kalitesi açısından premium likittir. Mixaromasepeti.com'da harika özgünlükte bir vuruşta tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Tüm sıvılarımız orjinaldir ve ambalajında sizlere ulaştırılır. Dünyanın en popüler sıvı markası One Hit Wonder, yorumlar açısından her zaman en iyi değerlendirmeleri almıştır. En popüler ve damak zevkinize uygun likit çeşitlerine ulaşabilir tüm premium ve premium likitlerini kapıda nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Sıralama:

One Hit Wonder

One Hit Wonder, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz One Hit Wonder tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

One Hit Wonder

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.