Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

One Hit Wonder

Mix aroma, kullanıcılar için farklılık ve kalite demektir. Piyasada bulunan sıvıların çoğu genellikle saf meyve aromalı veya tütün aromalıdır. Bu nedenle pasta tadı aromaları diğer alanlarda ilk tercih olsa da daha önce sıvı üretiminde nadiren kullanılırdı. One Hit Wonder bu boşluğu doldurmak için kendi özel tarifini yarattı ve çok sevilen bir pasta tadı yarattı. El değmeden üretilen One Hit Wonder likitleri lezzetli çeşitleriyle tavsiye edilen mix aromalar haline geldi. En çok tercih edilenler 180 ml ve 10 ml boyutlardır. Avrupa Birliği'nin son kararına göre, tüm sıvıların küçük boyutlarda (örneğin 10 ml) üretilmektedir. One Hit Wonder mix aroma ürünlerini kargo desteği ve fiyatı oldukça uygun seçeneklerle Mixaromasepeti.com üzerinden elektronik sigara kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

One Hit Wonder

One Hit Wonder, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz One Hit Wonder tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

One Hit Wonder

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.