Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Obs

OBS markası e-sigara ürünlerinin geliştirilmesine ve yüksek teknoloji endüstrilerinin üretimine odaklanarak, 10 milyon kayıtlı sermaye ile 2014 yılında kurulmuştur. OBS, güçlü bir Ar-Ge ekibine, en iyi üretim ekipmanına, sıkı kalite yönetim sistemine ve pazarlama stratejisinin özelliklerine sahiptir. Sonsuz ama şık atmosferin tasarımı ile insanlar buhar duygusunun tadını çıkarıyor. OBS, "Önce Kalite, Önce Müşteri, Servet Yaratma", "Müşteri Hizmetlerini ve İhtiyaçlarını Karşılama" iş felsefesine veya insanları sağlıklı yaşamlara, dünya için daha iyi bir çevreye yönlendirmek için temel bir değer olarak kararlıdır. Vizyon, sağlık, güvenlik ve moda ve elektronik sigara ürünlerinin tüketicilerle diğer çok işlevli entegrasyonuna yönelik yoğun çabaları sayesinde her zaman bir adım önde olan marka. Web sitemiz üzerinden hemen hemen her türlü OBS ürününe ulaşabilirsiniz. Bu ürünler güvenilir satılabilir ürünler üreticileridir. Bu ürünlerin isimleri arasında e-sigara, pod mod, pod sistemleri ve e-sigara bulunmaktadır. Mixaromasepeti.com, tüketicilere en kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı sağlar.

Sıralama:

Obs

Obs, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Obs tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Obs

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.