Makaleler » N-Base » Nikotin Bazi Nedir

Nikotin Bazi Nedir


  Nikotin bazı ne amaçla kullanılır?
   
   Özellikle e- sigara kullanımına yeni başlamış olanlar veya başlamayı düşünenlerin tercih etmeleri gerekmektedir. Nikotin içeren baz, elektronik sigaraya, normalde kullandıkları sigarayı bırakma amaçlı geçiş yapanlar için tercih edilmesi gerekmektedir. E- sigara içerisinde sıvının içinde hazır halde yer almaktadır.
   
   Yeni kullanım tercih edenler için ev yapımları var olup, ilk kullanım zamanlarında nikotin seviyesinin yüksek tutulmasını sağlamaktadır. Ham hali ile e- sigara sitelerinde gelen olarak nbase olarak adlandırılmaktadır. Birçok farklı seçenekleri mevcut olmaktadır. Ölçeklerine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Yoğun olarak 3,6 ve 9 miligramlık likitler yapılması amaçlanarak nikotin seviyesi ayarlanmaktadır. 3 miligram ölçekli nikotin yapmak için seyreltilerek yani sertliği alınarak kullanılmaktadır.

 Ev yapımı likitlerde özel olarak bütün malzemelerin güvenilir sitelerden kolaylıkla temin edilmesi sağlanmaktadır. Likit sıvısı öncelikli olarak dikkatle alınması gerekmektedir. Piyasa üzerinde art niyetli olarak birçok alanda sahte likit sıvısı satan siteler var olmaktadır. Anlaşılabilir en büyük yanı ise, ambalaj ve markaya sahip olmayarak, düz beyaz şeffaf bir şişede geliyor olmasıdır.
   
   Düz şişelerin üzerinde hiç bir şekilde son kullanma tarihi belirtilmemektedir ve miligram ölçeği belirtilmemiş olmaktadır. Bu gibi durumlarda özel olarak dikkatli olunması gerekmektedir. Aşırı hassas olunması ve sahte ürünlerin kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Piyasa üzerinde birçok alanda satılan e sigaraların en iyi şekilde kullanımı gerçekleşmesi için malzemelerin orijinal olması gerekmektedir. 
   
   Likit önerileri konusunda dikkate alınması gerekenler nelerdir?
   
   Yapay veya organik olarak aromalandırılmış, kimyasal bileşimlerin karışımı olmaktadır. Profesyonel şekilde e- sigara kullanıcıları, sigara konusunda en iyi tecrübeye hakim olmaktadır. Favori likitleri ve vazgeçilmez sürekli kullanım gerçekleştirdikleri likitler var olmaktadır. Boğazda çok hissedilen likitlerin özelliği tecrübeli kullanıcılar arasında boğaz vurumu olarak adlandırılmaktadır. Bu tanıma uyan likitler ise, nikotin ve aroma seviyeleri yüksek olarak ayarlanmış likitler olmaktadır. Çok şiddetli bir his bırakmaktadır boğazda. Daha hassas ve sade bir kullanım tercih edenler için özel olarak nikotin seviyesi ortalarda olan vg karışımlar ile desteklenen likitler kullanılmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır