Makaleler » N-Base » Nbase Nedir?

Nbase Nedir?

Nbase Nedir?

Nbase nedir? Sorusu elektronik sigaralara yönelik ilginin günden güne artmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Sigara kullanımını azaltmak ya da daha az kullanmak isteyen kişiler özellikle elektronik sigara kullanmaya yönelmektedir. Bu cihazlara yönelik ilginin artmasıyla birlikte ürünlerin de daha kaliteli olması istendiğinden tüm detaylara dair bilgi sahibi olmak istenmektedir. Nbase yani nicotin base likitlerdeki gibi PG ve VG’ye, nikotin ile saf suyu barındıran bir karışımdır. Elektronik sigara kullanıcılarının yoğun bir şekilde kullanmakta olduğu bileşene yönelik ilgi hızla artmaktadır. Bu durumun temel nedeni elektronik sigara kullanıcıların sigara likitleri açısından farklı arayışlara yönelmesidir.

Kişinin kendi elektronik sigara likidini oluşturabilme olanağı sağladığında nbase tavsiye istenebilmektedir. Kişiler bu bileşeni kullanmaları durumunda yalnızca aromalara ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla Nbase ve aromanın karışımıyla oluşturulan bir elektronik sigara oluşturulması olanaklı hale gelmektedir.

 Nbase nedir? Denildiğinde buradaki n harfinin nikotini temsil ettiğini ve base kısmının ise VG ile PG’yi ifade ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Normal likitlere oranla çok daha kişisel bir ürün ortaya çıkarmak ve kullanmak bu ürün sayesinde kolaylaşmaktadır. Kişiler kendi aromalarını kendileri seçerek tamamıyla beğenilerine uygun bir sonuç elde edebilmektedir. Böylece hızla adından söz ettiren nbase, zaman geçtikçe daha da fazla tercih edilecek gibi görünmektedir.

Nbase Fiyatları

Nbase fiyatları bu karışımla elektronik sigara likitlerini oluşturmak isteyen kişiler için önemli meselelerden biridir. Esasen çok uygun fiyata nbase elde edilebilmektedir. Bu açıdan kullanımı ve alınması konusunda kişilerin kaygılanacağı herhangi bir sorun yoktur. Buna karşın farklı vaatler sunmaları bakımından geniş bir fiyat aralığı söz konusu olmaktadır. Buna göre 10 TL civarında nbaselere ulaşılabileceği gibi 200 TL’ye yakın fiyatlarda da nbaseler bulabilmek mümkün olmaktadır. Nbase fiyatları böyle geniş bir aralıkta kullanıcılara farklı özelliklerle sunulmaktadır.

Markanın içermiş olduğu PG – VG oranı, litresi gibi nedenlerden ötürü fiyatlarda değişiklik meydana gelebilmektedir. Dolayısıyla kişilerin kendi ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi değerlendirmeleri buna uygun olacak şekilde fiyat değerlendirmeleri yapmaları önemlidir. 100 ml, 1 litre ya da 5 litre gibi pek çok farklı nbase seçeneği söz konusudur. Bunların PG – VG oranları da oldukça önemlidir. Dünya çağında en çok kullanılan oranları şu şekilde göstermek mümkündür:

  • %50 VG / %50 PG
  • %90 VG / %50 PG
  • %100 VG / %0 PG
  • %70 VG / %30 PG
  • %80  VG / %20 PG

Nbase Tavsiye

Nbase tavsiye açısından öne çıkan belli model ve markalardan söz edilebilmektedir. Genel itibariyle elektronik sigara kullanıcılara yönelik ve dünya çapında en çok sevilen belli ürünler bulunmaktadır. Söz konusu ürünler kullanıcıların beklentilerini karşılayarak tam puan almışlardır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Fumetti Nbase: Nbase tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir. Oldukça yüksek lezzette buhar keyfine ulaşmayı olanaklı hale getiren özelliktedir. Kalite açısından pek çok kullanıcı için ilk sırada yer almaktadır. Bitkisel olması bakımından gönül rahatlığıyla kullanabilme imkanı sunmaktadır.
  • Sigma Nbase: VG ile hazırlanan bir nbase türüdür. Bununla birlikte farklı kullanımlar isteyen kişiler için mg değeri ile PG alternatifleri de bulunmaktadır.
  • Nicbase USP / EP: PG ile VG seviyelerini ve mg değerlerini kişilerin kendi belirlemelerine açıkt tutması bakımından oldukça büyk bir rahatlık sağlamaktadır. Yüksek kaliteli olan bu ürünle tamamen kişiselleştirilmiş bir likit oluşturabilmek olanaklı hale gelmektedir. Bu açıdan Nbase tavsiye edilen ürünlerden biri olarak gösterilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır