Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Nasty Juice X Kilo

Rekabetçi düşünce, tek vizyon ve karşılıklı saygıya dayanan birlik, en yeni Nasty x Kilo serisinde devam ediyor. İki vahşi tat, Nasty Juice'dan yeni ambalaj tasarımları ve bir şişe Chubby Gorilla coolio ile modern yaşam için en iyi meyve suyu. Nasty Juice x Kilo, e-sigara endüstrisindeki bir sonraki rotasyon oyuncusu olacak. Müşterileri için yalnızca en iyisini yapmaya kararlı, büyük hayaller hayal edinen ve bunu sizin için gerçeğe dönüştürmek için çok çalışan bir marka. Nasty Juice ve Kilo, Nasty x Kilo bomba programlarıyla meyve sularımızın buharlaştırma yöntemini değiştiriyor. Nasty x Kilo Likit çeşitleri en uygun fiyatlarla Mixaromasepeti.com 'da satışta. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Nasty Juice X Kilo

Nasty Juice X Kilo, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Nasty Juice X Kilo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Nasty Juice X Kilo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.