Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Nasty Juice Salt

Nasty Juice salt likiti en popüler yüksek kaliteli likitlerden biridir ve dünyadaki e-sigara meraklıları arasında ilk tercihtir. 2014 yılından bu yana Nasty Juice Salt Likit, e-sigara likitinde kalite ve aroma tadı açısından mükemmel ve benzersiz kalite sunarak piyasaya sürülmüştür. Müşterilerine ilk kez kaliteli likitler sunmasının ardından büyük beğeni toplayan, kısa sürede geniş bir hayran kitlesi bulmuş ve pod tipi elektronik sigara cihazlarında kullanılan salt likit çeşitleri de son zamanlarda ön plana çıkmıştır. Nasty Juice salt likitleri, diğer premium sıvılardan daha yüksek bir VG faktörüne sahiptir. Böylelikle karaciğerin rahat bir şekilde çıkarılması sağlanır. Ayrıca kullanıcılarına tatmin edici performans sunarak pod mod cihazlarda dahi yüksek buhar performansı sağlar. Tamamen orijinal olan Nasty Juice salt likit içeriklerine Mixaromasepeti.com ‘dan ulaşabilir birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Nasty Juice Salt

Nasty Juice Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Nasty Juice Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Nasty Juice Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.