Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Nasty Juice

Piyasadaki diğer tüm e-likit üreticilerini unutun! Nasty Juice, e-sigara kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bir e-sigara likiti üreticisidir. Farklı aromalar, aromalı buhar, özel tasarlanmış şişeler ve diğer detaylar ile standardı çok aşan yüksek kaliteli bir e-sigara likiti deneyimi sağlar. Nasty Juice, 2015 yılında Malezya'da kurulmuş birinci sınıf bir e-likit üreticisidir. Marka, sadece portatif şişesiyle rakiplerinden sıyrılmayı başardı. Sigara içmeyi veya nargile içmeyi tercih edebileceğiniz Nasty Juice e-likit içeriğinin en iyi yanı, diğer markaların son derece yüksek kaliteli e-likit içeriğini üretebilmesidir. Firmanın farklı e-sigaralar için ürettiği e-sigaraların aromalarında ve likit içeriklerinde bir çok farklı nikotin içerikleri, PG / VG oranları ve şişe çeşitleri bulunmaktadır. Nasty Juice Likit çeşitlerini en uygun fiyatlarla Mixaromasepeti.com 'da satışta. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Nasty Juice

Nasty Juice, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Nasty Juice tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Nasty Juice

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.