Makaleler » N-Base » N-Base

N-Base


Avrupadan İthal Olan Ürünlerimiz Hijyenik koşullarda Karışımları yapılarak satişa sunulmaktadir. N-Base lerimiz içlerindeki Oksijen boşaltılarak Hidrojen basılmaktadır. Böylelikle ilk günkü gibi tazeliğini korumaktadir. Bütün Kapaklarında Alüminyum Folyo ile Kaplıdır. Sigma Aldrich Bitkisel Gliserin , Basf Bitkisel Gliserin,Basf  Propilen Glikol, İoi Bitkisel Gliserin, Wilmar Bitkisel Gliserin, Dow Propilen Glikol, Chemnovatic Bitkisel Gliserin, Chemnovatic Propilen Glikol, İneos Propilen Glikol , Merck Propilen Glikol Ürünlerimizle hizmet vermekten mutluluk duyariz.

Piyasada birbirinden farklı birçok Nbase markası var peki hangi Nbase en kaliteli.

En İyi Nbase’i Hangi Kriterlere Göre Seçmeliyiz. Nbase Tavsiyeleri

Nbase in kalitesini etkileyen faktörleri kısaca sıralarsak bunların en başında nbase içeriğini bir numaraya yazabiliriz. Nbase içeriğinde kullanılan bileşenler VG Vegetable Glycerin bitkisel gliserin CAS Number 56-81-5, PG Propylene Glycol  Propilen Glikol Yapay olarak petrolden elde edilir CAS Number 57-55-6 ve Nikotindir.

Nbase içeriğinde kullanılan bileşenlerden sonra Nbase in yapıldığı ortam yani üretim koşullarını ikinci sıraya koyabiliriz. Hem hijyen hem de Nbase içeriğindeki bileşenlerin saflık değerlerini muhafaza ede bilmeri için üretim koşulları çok önemlidir.

Nikotin Nbase içeriğinde ayrı bir parantez açılarak incelenmesi gereken konudur. Piyasada birçok nikotin markası bulunmakta ve hepsi en iyi nikotinin kendileri tarafından üretildiğini iddia etmekte. 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır