Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Loaded

Amerikan premium e-sigara likiti üreticisi Loaded tarafından pod mod e-sigara cihazları kullanan müşteriler için sağlanan modellerden oluşuyor. Pod Mod cihazlarının yaygınlaşması ile Amerika Birleşik Devletleri ve dünya genelinde çok sayıda e-sigara kullanıcısı kazanılmış olup, likit markalarına talep de yüksektir. Bu markalar arasında sektörün gözde markaları Loaded likit ürünleri ve Amerikan firması Loaded'dir. Sitemizde geniş ürün yelpazesinde yer alan likit çeşitlerine ulaşarak ve internet üzerinden iş yapmaya devam ederek pod mod e-sigara cihazınızda en uygun fiyata kullanabileceğiniz en kaliteli likitlere sahip olabilirsiniz. Loaded Likit çeşitleri ve en uygun fiyatı ile Mixaromasepeti.com 'da satışta. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

 

Sıralama:

Loaded

Loaded, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Loaded tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Loaded

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.