Hızlı Filitreleme

 
    • Nicotin Miktari
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Likit

Elektronik sigara uygulamaları için tercih edilen dolum sıvılarına likit denir. Farklı aromalara ve farklı nikotin oranlarına sahip likitler bulabilirsiniz. Kartuş içerisine doldurulan sıvı, atomizer ile buhara dönüştürülerek kullanıcının buharı çekmesi sağlanır. E-sigara likiti türünde genellikle gliserin ana bileşeni ve nikotin tadı bulunur. Sıfır nikotin içeriğine sahip likit türleri de bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak isteyenler nikotin içeriği düşük sıvıları tercih ederek bu süreci daha kolay atlatabilirler. Sentetik gliserin ve bitkisel gliserin dahil olmak üzere sıvıda farklı tipte maddeler kullanılabilir. Big Boss, Big Time, Dinner Lady, Halo, İllusions Vapor, Laoded, Nasty Juice, Nasty Juice X Kilo, One Hit Wonder, Throne, Twelve Monkeys, Vgod markalarının size sunduğu birbirinden lezzetli likitlerini Mixaromasepeti.com farkı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı depolarımızda stoklu olarak size sunulmaktadır. Profesyonel e-ticaret satış uzmanlarımızca siparişleriniz en geç 24 saat içerisinde kargoya verilerek tarafınıza sevkiyatlar sağlanmaktadır. Ürünlerimizi Banka Havalesi / EFT Yada Kapıda Nakit Olarak kolayca satın alabilirsiniz. Tüm alışverişleriniz 128 Bit Güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.

Sıralama:

Likit

Likit, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Likit tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Likit

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.