Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Kilo

Kilo markası 2014 yılında kurulmuştur ve ağırlıklı olarak yüksek kaliteli sıvılar üretmektedir. Kilo markası altında 5 farklı lezzet serisi üreten firma, işini kalite ve beceriden ödün vermeden yapmıştır. Markanın kurucusu, 5 temel değer etrafında bir yapı olduğunu söylüyor. Tutku, dürüstlük, olgunluk, yaratıcılık ve sabır bu yapıların temelleridir. Boğazınızın rahatsızlığını ve aromasını en iyi şekilde hissedebileceğiniz Kilo yüksek kaliteli sıvılar üreten bir firmadır. Kilo markasının birbirinden farklı mix aroma ürünlerini kullanarak, e-sigaralarda lezzetli tatları kullanabileceksiniz. Dewberry Cream, Kiberry Yogurt, True Blue mix aroma ürünlerinin enfes yolculuğuna hazır olun. Mixaromasepeti.com bu yolculuğa sizinle birlikte çıkıyor.

 

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Kilo

Kilo, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Kilo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Kilo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.