Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Kartus/Coil

Elektronik sigaralar birkaç parçadan oluşur. Bu parçalar arasında ilk olarak bir sigara ağızlığı bulunmaktadır. Elektronik sigara kartuşlarına bazen ağızlık denir. Tek kullanımlıktır, küçüktür ve bir sigaraya bağlıdır. Her kartuşun içinde emici malzeme içeren küçük bir plastik kap vardır. Bu emici, aromalı bir nikotin çözeltisi ile doyurulur. Bu nikotin çözeltisi, propilen glikolde seyreltilmiş nikotinden oluşur. Bir elektronik sigara kartuşu, geleneksel atomizer ve bobin modellerinden önemli ölçüde daha az sıvı kullanır. Bu nedenle tasarımı açısından çok daha küçük ve daha taşınabilirdir. Isıtıcı eleman veya atomizer, elektronik sigaranın çalışmasını sağlayan temel malzemelerden biridir ve bir diğer önemli bileşendir. Atomizer, elektronik sigara içerisindeki sıvıyı buharlaştıran küçük bir ısıtma elemanı coil ile çalışır. Kısaca coil elektronik sigaranın vazgeçilmez bir parçasıdır, coil olmadan elektronik sigara çalışmayacaktır. Kullanıcı ağızlıktan nefes aldığında bobinin hareketine bağlı olarak sıvı solüsyon atomize olur ve elektronik sigara çalışmaya başlar. Aspire, Eleaf, Geekvape, Hotcig, Justfog, Smoant, Smok, Tesla, Vaporesso, Veiik, Voopoo markalarının kartuş ve coil ürünlerine Mixaromasepeti.com ile ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Kartus/Coil

Kartus/Coil, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Kartus/Coil tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Kartus/Coil

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.