Makaleler » Salt Likit Çeşitleri » Kahveli Salt Likit

Kahveli Salt Likit

Kahveli Salt Likit

Kahveli salt likit, kahve severler için özel olarak üretilmiş yüksek aromalı bir likit seçeneğidir. Kahve tadından vazgeçemeyenler, yoğun lezzet severler için en uygun likit alternatifi sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde boğazda yakmaya sebep olmayacak şekilde üretilmiş şekilde tuz nikotin içeriğine sahiptir. Yüksek aroması sayesinde kişilere keyifli bir deneyim sağlanmaktadır. Kahve kokusu ve lezzetinin yarattığı uyanıklık hissi sayesinde kişilerin kendilerini daha dinç hissetmesi de olanaklı hale gelmektedir. Pek çok farklı likit çeşidi arasından bu seçeneği kafein düşkünlerinin tercih etmesi özellikle önerilmektedir.

Elektronik sigara kullanan kişiler son zamanlarda sıkça nikotin tuzundan bahsedildiğini duymaktadır. Standart eski bazların yerine geçme potansiyeline sahip olan bu ürünler, çok daha etkili bir deneyim sunmaları açısından dikkat çekmektedir.

Salt nikotin tütün yapraklarında yer alan bir nikotin formudur. Çok daha saf özellikte olan bu ürünün etkisi oldukça uzun sürmektedir. Kısa sürede kana etki ederek nikotin ihtiyacının sağlanmasını olanaklı hale getirmektedir. Bundan elde edilen salt likit kullanıcılarına yüksek doyuruculuk sunmakta ve sigara içme seviyesini büyük oranda düşürmektedir. Son teknolojinin ürünü olarak genel itibariyle normal cihazlarda kullanım olanağına sahip olmayan bu ürünler salt likite özel olarak çıkarılmaktadır. Buna göre Pod mod ya da pod sistem şeklinde söz edilen elektronik sigaralar çok daha minimal boyutlarda üretilmeleri ile bilinmektedirler. Kahve severlere özel yüksek doyum sağlayacak olan kahveli salt likit bu çeşidin en etkili örneklerinden birini sunmaktadır.

Salt Likit Fiyatları

Salt likit fiyatları günümüzün son teknolojik elektronik sigara ürünleri arasında yer alması bakımından pek çok kullanıcı tarafından merak edilen bir konu haline gelmiştir. Günden güne adından daha çok söz ettirir hale gelmiş olan bu ürünler pek çok kişi tarafından ilgiyle kullanılmaktadır. Yoğun bir şekilde kullanımı bulunan elektronik sigaralarda kullanımı sağlanan nikotine baz nikotin denilmektedir. Bu baz nikotin son derece buharlaşmaya yakın olması açısından tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Salt nikotin ise tütün yapraklarında yer alan bir nikotin formu olarak baz nikotinden ayrılıp içerisinde doğal tuz bulundurur ve bu açıdan çok daha doğal bir özelliğe sahip olmasıyla öne çıkar.

Oldukça doyurucu özellikte olan bu ürün herhangi bir şekilde boğazda yanma, acı bir tat hissetme şeklinde dezavantajlara sahip değildir. Standart bir sigaraya son derece yakın boğaz vurumu ile de öne çıkan salt likit günümüzün en sık kullanılan ürünlerinden biridir. Baz nikotinden ayrı bir buharlama sistemi bulunan tuz nikotin yaklaşık %35 oranında daha rahat içilebilir özelliktedir. Dolayısıyla salt nikotinden alınan doyum çok daha yüksek olmaktadır. Yüksek doyuruculuğu bakımından kullanıcıların tatmin olmasını sağlayan bir seçenek olarak dikkat çekmektedir.

Salt likit fiyatları değerlendirildiğinde tercih edilecek seçeneğin kalitesine, kişilerin beklentisine göre değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Genel olarak az bir içimle çok daha etkili sonuçlar elde etmeyi sağladığı göz önünde bulundurularak fiyatlarının düşünülmesi önemlidir.

Türk Kahvesi Aromalı Salt Likit

Türk kahvesi aromalı salt likit ülkemizin tartışılmaz biçimde en önemli içeceklerinden biri olan türk kahvesi lezzetini likitlere taşıyan özellikte olması açısından ilgi çekicidir. Halihazırda yüksek doyum sağlamakta olan salt likitler Türk kahvesi aromasıyla birlikte çok daha etkili hale gelmektedir. Lezzetin yüksek olmasının yanında kişinin kendini daha dinamik hissetmesinde de yardımcı olan bu seçenek, sunduğu hoş koku bakımından da ilgi çekicidir. Özellikle türk kahvesi severler için Türk kahvesi aromalı salt likit en etkili seçeneklerdendir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır