Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Justfog

Justfog markası, kompakt tasarım ürünleri arayan kullanıcılar için benzersiz ürünler sunar. E-sigara sektörünün dikkatini çeken yenilikçi projeler geliştiren marka, kullanıcılarına şık ve gelişmiş donanımlar sunmaktadır. Justfog, her yıl Çin fabrikasında milyonlarca parça üretmekte ve bunları dünyanın her yerindeki kullanıcılara teslim etmektedir. Türkiye'nin Justfog pod model e-sigara ürünlerinde Mixaromasepeti.com adresinden güvenle satın alabilir, orjinal ürün için en uygun koşulları elde edebilirsiniz. Firmanın 2008 yılından bu yana devam eden faaliyetleri kapsamında, Avrupa ve Amerika’daki standartlara uygun ürünler üretmek noktasında oldukça güçlü bir kurumsal hafızası bulunmaktadır. Justfog kartuşları yüksek kaliteli PC malzemesi ve rahat dokunuş hissi ve saf lezzet sunan % 100 organik pamuk ile bir araya gelmiştir. Kolay doldurma tasarımı ile çok daha rahat ve muhteşem bir elektronik sigara deneyiminin keyfini çıkaracaksınız. Mixaromasepeti.com kalitesine sahip Justfog elektronik kartuş çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Sıralama:

Justfog

Justfog, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Justfog tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Justfog

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.