Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Justfog

Güney Kore'de üretilen JustFog, pratikliği ve teknolojik mucizeleri ile tanınan, az bilinmesine rağmen çok başarılı bir e-sigara üreticisidir. Her ay 30.000 e-sigara cihazı ürettiği ve artık e-sigara kullanımının kanunla kısıtlanmadığı 50 ülke / bölgeye e-sigara ihraç ettiği için firmanın başarısından da söz etmek mümkün. Tüm bunlara ek olarak JustFog e-sigara ve atomizörlerin MSDS, CE ve RoHS sertifikaları da bulunmaktadır. Elektronik ekipman satın almak istiyorsanız CE ve RoHS sertifikaları çok önemlidir. Justfog, sadece elektronik sigara değil, atomizer ve diğer elektronik sigara yan ürünlerini de üreten bir firmadır. E-Sigarayı deneyimlemek ve sigarayı bırakmak istiyorsanız Justfog e-sigara satın almayı deneyebilirsiniz. Justfog'u satın almak için Mixaromasepeti.com ‘u ziyaret etmeniz yeterli. Justfog marka elektronik sigaraları bu bölümde görebilir, orjinal ürünlerimizi hızlı teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile ürününüze hemen ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Justfog

Justfog, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Justfog tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Justfog

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.