Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » İnfinix Pod Mod

İnfinix Pod Mod

İnfinix Pod Mod

İnfinix Pod Mod SmokTECH firması tarafından özellikle kadınlar merkeze alınarak üretilmiş özel bir tasarıma sahip olan ve son derece estetik Pod Mod teknolojisi kullanılan elektronik sigaralardandır. Bu kapsamda pek özelliği bir arada sunan elektronik sigara serisi en ön plana çıkan niteliği ise şüphesiz sahip olduğu ince ve uzun nazik tasarımıdır. Sahip olduğu tasarım ile dikkat çekiyor olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı bakımından benzersiz bir nitelik göstermektedir.

Belirtilmiş olduğu gibi son derece şık bir tasarıma sahip olan İnfinix serisini Pod Mod teknolojili elektronik sigaraları aynı zamanda güçlü bataryaları ve salt likitten oluşan içerikleri ile gerçek bir sigara tadı vermektedir. Cihazların çalışma prensibini oluşturan tüm donanımlar detaylı bir şekilde düşünülmüş olup uzun ömürlü kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir.

SmokTECH gibi devasa bir elektronik sigara üretici tarafından tasarımlanmış Smok İnfinix Pod Mod serisinin likitlerine ulaşım konusunda da herhangi bir aksaklıkla karşılaşmak olası değildir. Elektronik sigara endüstrisi konusunda öncü olan Smok’un tüm cihazlarına uygun olan likitlere her yerde ulaşılması mümkündür.

Bu bağlamda gerçek bir sigara içme deneyimini daha sağlıklı ve kullanım kolaylığı ile elde etmek isteyenler için Smok İnfinix Pod Mod serisinin cihazları oldukça büyük konfor sağlamaktadır.

İnfinix Pod Mod Nedir?

Belirtilmiş olduğu gibi İnfinix Pod Mod, SmokTECH firması tarafından özel olarak üretilmiş cihazlara denmektedir. Ayrıca bu cihazlar için uyumlu likitler de üreten firma pek çok farklı aromayı da elektronik sigara kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle sahip oldukları tasarımlar ile dikkat çeken bu seri, kadınların odak noktasında bulunduğu bir dizayna sahiptir.

Şık, estetik ve efektif bir tasarıma sahip olan İnfinix Pod Mod serisi aynı zamanda şık tasarımı ile birlikte bu tasarımın kullanım kolaylığı sağlıyor olması sebebiyle de dikkat çekmektedir. 2 ml litre kapsüllere sahip olan cihazların her türlü ortamda ve her şart altında rahatlıkla, konforla ve estetikle kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. 

Smok İnfinix Serisinin Özellikleri

Smok İnfinix serisi kadınları hedef noktasına alarak tasarımlanmış olduğundan kadınların kullanım için en ideal elektronik sigaralar arasında yer almaktadır. Tasarımının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de kullanım bakımından son derece önemli avantajlar sağlayan serinin en çok tercih edilen elektronik sigara modelleri arasında yer aldığı da belirtilmelidir.

Smok İnfinix serisinin özellikleri ve ön plana çıkan avantajları şu şekildedir:

  • Ultra şık ve aynı oranda basit bir tasarıma sahiptir.
  • Dahili batarya bulunmaktadır ve seride bulunan cihazlarda batarya güçleri değişiklik gösterir.
  • Kısa devre ve düşük voltaj koruması gibi özelliklere sahiptir. 
  • Kullanım ömürleri uzun olarak dizayn edilmiştir.

Gibi özellikleri bulunan Smok İnfinix  Pod Mod serisi iki farklı cihazdan oluşmaktadır.

Smok İnfinix 2 Pod Mod Kit

İnfinix sersinin yükseltilmiş ve güncelleştirilmiş modellerinden biri olan Smok İnfinix 2 Pod Mod Kit, ince ve estetik bakımından son derece efektif bir tasarıma sahiptir. Cihazın kontrol edilebilmesini sağlayan LED ekran teknolojisi de genel tasarıma oldukça uyumlu bir yapıdadır. Ateşleme düğmesi bulunmayan cihazın kullanımı ise oldukça basit. Cihazı kullanabilmek için aktif hale getirip nefes çekmek yeterlidir. Bunula birlikte 450 mAh dahili bir bataryaya sahip olan cihaz, 2 ml e-likit kapasitesine sahiptir.

Smok İnfinix Pod Mod Starter Kit 250 mAh

Tasarım bakımından serinin diğer cihazı gibi son derece şık ve efektif olan Smok İnfinix Pod Mod Starter Kit 250 mAh, 2 ml salt likit kapasitesine sahiptir. İçim bakımından kullanıcı yorumları kapsamında tam not alan cihazın yüksek düzeyde içim keyfi verdiği bilinmektedir. Düşük voltaj, ve kısa devre korumalarının yanı sıra 8 saniye basılı tutma voltaj koruması da bulunmaktadır. Ayrıca cihazın LED ışık göstergesi bulunduğu da belirtilmelidir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır