Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Hotcig

2013 yılında kurulan Shenzhen Thermal Technology Co., Ltd., elektronik sigara araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis faaliyetlerini yürütmektedir.  Marka, Amerika Birleşik Devletleri kökenli uluslararası bir inovasyon kuruluşudur. "Hotcig" ve "HOT" adlı iki büyük markayı tescil ettirmiştir. 2000 metrekareden fazla alana, ileri teknolojiye ve uluslararası standartlarda üretim hatlarına sahip modern bir fabrikamız vardır. Hot Technology, üretim, uluslararası operasyonlar, Ar-Ge, satış, yönetim ve kalite kontrol konularında profesyonel deneyime sahip seçkin bir ekibe sahiptir. Marka esas olarak yüksek kaliteli elektronik sigara üretimi ve yeni OEM işinin yanı sıra elektronik sigara cihazlarının ve aksesuarlarının geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Markanın misyonu “dünya standartlarında bir marka olmak” ve “iyi niyet, bilim, yenilik ve denge” değerlerini savunmak ve “tüketicilere en tatmin edici ürünleri sunmak” tır. Hotcig markasının elektronik sigara ürünlerini uygun fiyata bulabilir, kaliteli ürünleri Mixaromasepeti.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Hotcig

Hotcig, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Hotcig tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Hotcig

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.