Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Halo

Halo, elektronik sigara kullanıcılarını uzun yıllardır tanıyor. Şirketin genel merkezi Amerika Birleşik Devletleri'ndedir. Ürettiği elektronik sigara likiti çeşitleri ile elektronik sigara dünyasında kalite standartlarını yükseltmeye kendini adamış üretici bir firmadır. Firma, basit ve başlangıç ??seviyesindeki e-sigara kullanıcılarının yanı sıra e-likit alanında da uzmandır. Halo e-sigara likiti aromasındaki Tribeca ve Maxboro'nun diğer birçok e-likit / premium likit üreticisi tarafından taklit edildiğini belirtelim. Halo e-sigaraların likit çeşitleri günlük olarak güncellenmektedir. Elektronik sigara likiti çeşitleri tütün, nane ve aromatik naneden oluşmaktadır. Halo Blue serisinin özellikle farklı e-likit ve premium e-likit içerikleriyle kullanıldığı da unutulmamalıdır. Halo Blue serisini, özellikle meyveli veya tatlı aromalarınız varsa baskın bir nane veya tütün aroması için kullanabilirsiniz. Halo Likit çeşitleri en uygun fiyatlarla Mixaromasepeti.com'da satışta. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında ??satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Halo

Halo, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Halo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Halo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.