Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Halo

E-sigara pazarı büyüdükçe birçok yeni likit ve aroma üretimi de aynı oranda büyüyor. Çeşitli firmalar sürekli olarak farklı oranlar ve tatlar deneyerek e-sigara kullanıcılarına farklı tatlar sunmayı amaçlamaktadır. Halo markası, e-sigara kullanıcılarının da başarıyla tükettiği favori aromalardan biri haline gelmiştir. Halo ürünleri ABD'den gelmektedir. Diğer tüm sıvılar gibi VG, PG, aromalar ve farklı oranlarda nikotin içerirler. Ancak Halo markası, bunları üretmek için gizli tarifler kullandığı için içerik oranlarını paylaşmaz, bu nedenle Halo markasının kendine özgü bir tadı vardır. Bu özgü lezzetlere ve birbirinden lezzetli aromalara Mixaromasepeti.com ile tek tıkla ulaşabilirsiniz

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Halo

Halo, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Halo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Halo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.