Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » GeekVape Pod Mod İnceleme

GeekVape Pod Mod İnceleme

GeekVape Pod Mod İnceleme

Benzersiz özellikleri ile dikkat çeken GeekVape Pod Mod elektronik sigara cihazları, sahip oldukları şık tasarımları ile de fark yaratmaktadır. Özellikle bu elektronik sigaraların uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmış olmalarından dolay elektronik sigara severler tarafından tercih edilmektedir. Tozlara, darbelere ve suya karşı dayanıklı olan yapıları ile uzun süreli kullanılabilen bu elektronik sigaralar tutuş kolaylığı ve her ortamda kullanılabilme olanağı ile yüksek düzeyde kolaylıklar sağlamaktadır.

Geekvape tarafından Pod Mod teknolojisi ile üretilen elektronik sigaralar, hava akışı ve hava akımının kontrol edilebilmesi adına özel avantajlar içermektedir. Bunların dışında tasarımları ile de ön plana çıkan GeekVape Pod Mod elektronik sigaralar, gerçek bir sigara içimi hissi yaratmaktadır. Sahip oldukları dahili bataryalar ve hızlı şarj özellikleri ile de ilgi çekici olan bu elektronik sigaralar, sigaradan vazgeçmeyenler için yüksek düzeyde avantajlar içermektedir. 

GeekVape Pod Mod Nedir?

Gv Coil sistemleriyle güçlendirilmiş, Pod Mod teknolojisini içeren ve Geekvape firması tarafından üretilen elektronik sigaralara GeekVape Pod Mod denmektedir. Bu cihazlar elektronik sigara piyasasında en çok tercih edilen cihazlar arasında yer almakla birlikte özellikle güçlü yapıları ve dinamik görünümleri ile dikkat çekicidir.

Tasarım bakımından harika bir özelliğe sahip olan GeekVape Pod Mod elektronik sigaralar, her ortam ve şartta kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Kırımız, siyah ve mavi renkleri bulunan elektronik sigaraların kullanıcı deneyimleri incelendiğinde yoğun oranda gerçek bir sigara içimi hissi uyandırdığı görülmektedir.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Özellikleri

GeekVape Pod Mod elektronik sigara özellikleri bakımından serinin iki üyesi olan Aegis Boost ve Aegis Boost Plus bazı farklılıklar içerse de ortak olarak barındırdıkları niteliklerde bulunmaktadır. Bu ortak özelliklere karşın beklentilere uygun bir şekilde iki elektronik sigara arasında temel farklar da bulunur. Özellikle boyut bakımından birbirinden ayrılan serinin iki elektronik sigarası, aynı zamanda atşleme hızı, kapasite ve kullanılan diğer teknolojiler bakımından da ayrılmaktadır.

GeekVape Pod Mod elektronik sigara özellikleri genel hatlarıyla serinin her iki elektronik sigarasının da sahip olduğu toza, suya ve darbeye karşı dayanıklı yapısıdır. Üstten kolay doldurma ve sıcaklık kontrolü sağlayan cihazların yüksek düzeyde pil güçleri de oldukça dikkat çekicidir.

GeekVape Aegis Boost Pod Mod

Serinin ilk elektronik sigarası olan GeekVape Aegis Boost Pod Mod, GV Coil sistemi ile güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir. Oldukça başarılı ve dikkat çekici bir tasarımı bulunan elektronik sigara, çinko alaşımlı silikon ve derinden oluşan bir yapıya sahiptir.

Ayrıca 1500 mAh pil kapasitesine sahip olan elektronik sigaranın çıkış aralığı ise 5 ile 40 W aralığındadır. 0,08 saniye gibi son derece hızlı bir ateşleme sistemine de sahip olan GeekVape Aegis Boost Pod Mod, micro USB kablo ile şarj edilebilmektedir. Kolay şekilde üstten dolum özelliğine sahip olan elektronik sigaranın aynı zamanda kolay erişim hava akım valfi bulunduğu da belirtilmelidir.

GeekVape Aegis Boost Plus Pod Mod Kit

Serinin bir önceki sürümünde olduğu gibi oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan GeekVape Aegis Boost Plus Pod Mod Kit, efektif bir görünüme de sahiptir. Kırımızı ve mavi renkleri bulunan elektronik sigaranın 0,02 saniye ateşleme hızına sahip olması ise son derce dikkat çekicidir. Serinin ilk elektronik sigarasında olduğu gibi kolay erişimli hava akış valfine sahip olan elektronik sigara, üstten doldurulabilme özelliğine de sahiptir. Dolayısıyla her ortamda güçlü ve dayanıklı yapısı ile kullanılabilen cihaz, aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de rahat ve konforlu bir kullanım sunmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır