Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Geekvape

Özel olarak tasarlanmış Geekvape coil, kolay doldurma fonksiyonu, yüksek kaliteli aroma, yoğun aroma tadı, kullanımı kolay hava akış valfi gibi birçok fonksiyona sahiptir - kartuşun standart versiyonu 0,4 ohm coil ile 3,7 ml likit kabı şeklindedir. Değiştirilebilir bobin yapısına ve üstten doldurma sistemine sahip Geekvape bobin filtre elemanı-Döner hava akış kontrol kadranı fonksiyonlu PTGC gıda sınıfı plastik kapsül modelidir. Mürekkep kartuşunun birçok cihazla koordinasyon işlevi vardır. Markanın misyonu, dünyanın en saygın e-sigara şirketi olmaktır. Kullanıcıların farklı seslerini dinlemeyi sever. Amacı toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmak ve topluma daha sağlıklı bir yaşam sağlamaktır. Mixaromasepeti.com kalitesine sahip Geekvape ürünlerini ve elektronik coil çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Her tip elektronik sigara cihazına uygun Geekvape coil çeşitlerini sağlamak için en uygun ödeme koşullarını kullanabilirsiniz.

Sıralama:

Geekvape

Geekvape, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Geekvape tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Geekvape

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.