Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Geekvape

Geekvape, e-sigara sektöründe üst düzey ürünler geliştiren ve Pod Mod değişerek daha etkili hale gelen bir markadır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan gelişmiş ürünlerin üreticisidir. Dünya çapında birçok distribütör tarafından kullanıcılara ulaştırılan ürünler ülkemizde Mixaromasepeti.com 'da bulunmaktadır. Marka, Çin'deki üretim üssünde kendi patentli ürünlerini geliştiriyor. Modaya uygun ve pratik pod mod e-sigara modelleri sunan marka, göz alıcı tasarımı ve kompakt boyutu ürünü daha çekici kılıyor. Geekvape, kullanıcılara yüksek kaliteli standart ürünler sunar. Markanın en belirgin özelliği, Pod Mod ürünlerinde yüksek teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmasıdır. Geekvape, Micro Chip teknolojisini ürünlerine mükemmel bir şekilde uyarlayarak Pod Mod e-sigara kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatır. Marka, ileri teknolojinin yanı sıra Pod mod ürün alanında da en kaliteli malzemelerin lideridir. Estetik görüntüsü, kalite standartlarının ilk bakışta anlaşılmasını da sağlar. Geekvape Pod Mod ürünlerini uygun fiyata bulabilir, kaliteli ürünleri Mixaromasepeti.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Geekvape

Geekvape, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Geekvape tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Geekvape

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.