Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Flavour Art

Flavour Art elektronik sigara aromaları İtalya'da üretilmektedir. Satışa sunulan tüm ürünlerde sağlığa zararlı olabilecek içeriklerin korunmasına özen gösterir. Mix Aroma Sepeti kendi likitini yapmak isteyen e-sigara meraklılarına Flavour Art Aroma ürünlerini güvenilir kargo teslimatı ile beğenilerinize sunmaktadır. İtalyan kalitesiyle üretilen Flavour Art aromaları 10 ml, 20 ml ve 30 ml'lik özel şişelerde üretilir ve olağanüstü bir buhar performansı sağlar. Tüm tatlarımızda olduğu gibi hijyenik kriterlere büyük özen gösterilerek yapılan dolgular ile müşteriyi memnun edecek bir ambalaj ile teslim ettiğimiz Flavour Art, benzersiz aromaları sayesinde son zamanlarda likit elektronik sigaraların en çok tercih edilen aromaları arasında yer almaktadır. Sitemizde bu aromalara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Flavour Art

Flavour Art, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Flavour Art tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Flavour Art

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.