Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Flavors Express

Cig Express, Elektronik Sigara Kullanıcılarına Kendi E-sıvılarını Yapmanın Uygun Maliyetli Yollarını Sunma Amacı İle 2009 Yılında Kurulmuştur. Flavours Express marka tütün aromaları ve tatları dünyaca ünlüdür. Kullanım oranının düşük olması nedeniyle ev üreticilerinin tercihlerinden biri haline gelmiş ve lezzet açısından tüm yeni kullanıcıları şaşırtmıştır. Tat anlık aromalar konsantre aromalardır ve çok az miktarlarda kullanılmalıdır. Önerilen kullanım oranı % 1 -% 2 aralığındadır. FE aroması, 1 mL ve 2 mL eppendorph tüplerde orijinal ambalajında satılır. Tüm Flavours Express-FE tatlarımızı bu sayfada görüntüleyebilirsiniz. Her zaman lezzetli, her zaman taze Flavors Express'in karışım zevkiniz için eşsiz ve lezzetli çeşitlerini deneyin.

Sıralama:

Flavors Express

Flavors Express, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Flavors Express tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Flavors Express

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.