Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Five Pawns Salt

Dünyanın en iyi ve en kaliteli salt likit markası sloganıyla başlatılan Five Pawns, bu sloganı tam anlamıyla ispatlayabilir. E-sigara alanında iz bırakan diğer gelişmiş sıvı üreticileri gibi 2012 yılında Five Pawns şirketi kuruldu ve merkezi ABD, Kaliforniya'da bulunuyor. Five Pawns e-sıvısının içeriği (özel satranç stratejisi için adlandırılmıştır) aynı zamanda adıyla da ünlüdür, çünkü ürettiği likit 5 farklı aroma bazına sahiptir. Five Pawns şirketi gerçekten de piyasadaki en kaliteli salt likit üreticilerinden biridir. Meyve aromalarının çeşitleri arasında dut-mango-kavun-nana-ananas / kivi vardır. Orman meyvesi, mango, kavun, çilek-muz ve ananas-kivi aromaları, "meyve" aroması, 50 PG-50 VG oranına ek olarak bu ürünler 35-50 mg nikotin de içeriyor. 30 ML’ lik şişelerde saklanan Original Salts, 30 mg – 50 mg arasında nikotin içeriyorlar. Tamamen orijinal olan Five Pawns salt likit içeriğine Mixaromasepeti.com ‘dan erişebilirsiniz.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Five Pawns Salt

Five Pawns Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Five Pawns Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Five Pawns Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.