Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Five Pawns

Five Pawns’ın yaratılması 2012'de başladı ve kurucusu Rodney Jerabek satranç oyunundan ilham aldı. Şirket, bu kilometre taşına 7 yıl önce ulaştığından beri, sektörde lider bir e-likit şirketi haline geldi. İnsan zevklerinin beş geleneksel tadı ayırt ettiğini fark ettiler: tatlı, acı, ekşi, tuzlu ve taze (meze olarak tanımlanır). Bu nedenle, "Beş Büyük Piyon" ürün serisinin her biri, beş tadı karşılayan her bir bileşene sahiptir. Bu yenilikçi kurumsal felsefe ile Five Pawns, e-sigara endüstrisinde lider bir e-sıvı üreticisi ve çevrimiçi perakendeci haline geldi. Bu farklı lezzetlere Mixaromasepeti.com ' dan ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Five Pawns

Five Pawns, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Five Pawns tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Five Pawns

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.