Makaleler » Likit Çeşitleri » En uygun Fiyatlı Likitler

En uygun Fiyatlı Likitler

En uygun Fiyatlı Likitler

Günümüzde elektronik sigara üreticisi firmalardan kat be kat daha fazla likit üreticisi bulunması piyasa kapsamında rekabetin artmasına ve dolayısıyla elektronik sigara kullanıcılarının büyük oranda uygun fiyatlar ile likitlere ulaşabilmesine aracılık etmiştir.

Özellikle bazı markalar tarafından üretilen likitler en uygun fiyatlı likitler olarak dikkat çekmektedir ve hemen her bütçeden elektronik sigara kullanıcısının bu likitlere kolaylıkla ve düşük maliyetle ulaşabilmesi mümkündür.

En uygun fiyatlı likitleri üreten bazı firmalar yerli sermaye ile üretim gerçekleştiren yerli likit firmaları olmakla birlikte bazı firmalar dünya çapında hizmet veren global kuruluşlardır. Likit fiyatları konusunda en temel belirleyicinin marka olduğu düşünülecek olursa herhangi bir marka takıntısı olmayanlar için en uygun fiyatlı likitler tercih edilebilir.

Her Bütçeye Uygun Elektronik Sigara Likitleri

Belirtilmiş olduğu gibi elektronik sigara piyasasında rekabetin büyük oranda geniş bir alana yayılması ile birlikte kullanıcıların her bütçeye uygun elektronik sigara likitleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olmasını sağlamıştır. Bu bağlamda bütçe ne olursa olsun buna uygun bir elektronik sigara likidi bulmak mümkündür.

Vampire X Heisenberg Likit

Menşei İngiltere olan Vampire X Heisenberg Likit, karışık orman meyvelerinden oluşan içeriği ile güçlü bir aroma deneyimi yaşanmasını sağlamaktadır. Birden fazla nikotin oranı ile sunulan bu likitlerin en temel iddiası sigarayı bırakmak isteyenlere yönelik önemli bir işleve sahip olduğu yönündedir. Dolayısıyla sigarayı bırakmak isteyenlerin düşük maliyetler ile sahip olması mümkün olan bir likit markasıdır.

Monster Marka Likitler

Monster firması tarafından üretilen likitler farklı aromaları ve nikotin oranları ile geniş bir seçenek yelpazesini elektronik sigara kullanıcılarına sunmaktadır. Firmanın geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor olmasının yanı sıra sağladığı en büyük avantaj son derece uygun fiyatlarla hemen her çeşit aromaya erişim kolaylığı sunmasıdır.

Two Juice Likitler

Uygun fiyatlar ile satış yapan bir diğer firma olan Two Juice da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanıcıların talep edebileceği hemen her türden aromaya sahip likitleri bulunan firma oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerini kullanıcılara sunmaktadır.

Vapetti Marka Likitler

Vapetti marka likitler de oldukça geniş bir seçenek yelpazesiyle elektronik sigara kullanıcılarına sunulan likitler arasında yer almaktadır. Tropikal meyve aromalarından tütün aromalarına kadar geniş seçenek skalası içerisinde özgürce tercihte bulunmak mümkündür.

Desert Sprit Likit

30 ml boyut ile satışı yapılan Desert Sprit Likit, Fransız menşeili bir firma tarafından üretilmektedir. Son derece uygun fiyata sahip olan bu likit grubuna birden fazla nikotin oranı tercihi ile sahip olmak da mümkündür.

Charlotte Likit

Fransız menşeili Sapphire firması tarafından üretilen bir diğer likit olan Charlotte Likit, çikolata, vanilya, fındık ve krema gibi 4 farklı lezzeti tek bir aroma içerisinde bütünleştirmiştir. Farklı aroma lezzetlerini uygun fiyatlarla arayan elektronik sigara kullanıcıları için oldukça makul bir seçenek olabilir.

El Cigarilos Likit

Tütün ağırlıklı likit talep edenler için gerçek bir sigara deneyiminin en yüksek oranda hissedilebilmesi adına özel olarak üretilen El Cigarilos Likit, tütünün en saf hali sloganı ile piyasada yer bulmuş maliyet bakımından en uygun elektronik sigara likidi seçenekleri arasında yer almaktadır.

Black Yogo Likit

Fındık aromaları, çikolata, bisküvi ve vanilya gibi bileşenlere sahip olan Black Yogo Likit, yenilikçi deneyimlerden haz alanlar için tercih olarak kullanılabilir. Oldukça düşük maliyetli olması alınan riski en aza indirdiği gibi aynı zamanda tek bir likit sıra dışı bir aromanın denenmesi mümkündür.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır