Makaleler » Likit Çeşitleri » En Çok Satılan Premium Likitler

En Çok Satılan Premium Likitler

En Çok Satılan Premium Likitler

Elektronik sigara kullananlar ve daha çok verim elde ederek, keyifli bir buhar deneyimi yaşamak ve gerçek bir sigara hissi elde etmek isteyenler için Premium likitler pek çok özel avantajı aynı anda sunmaktadır.

Son dönemde özellikle elektronik sigara endüstrisi kapsamında ortaya çıkan gelişmeler her geçen gün insan sağlığının daha az etkilendiği ve bununla birlikte yüksek oranda sigara deneyiminin hissedilebildiği ürünlerin ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır.

Dolayısıyla Premium likitler günümüzde gerçek bir sigara deneyiminin en sağlıklı yollar ile elde edilebilmesini sağlayan en temel araçlar arasında yer almaktadır. Buna karşın elektronik sigara kullanıcıları tarafından Premium likitler ile ilgili ipek çok sorunun cevabı merak edilmektedir.

Şüphesiz bu soruların başında Premium likitlerin içeriği ve hangi cihazlara uygun olduğu soruları gelmektedir ve bu soruları da hangi Premium likit markasının tercih edilmesi gerektiği sorusu takip eder. Bu noktada elbette en temel belirleyici durum buhar severin beklentileri ve sahip olduğu elektronik sigaranın özellikleridir.

Premium Likit Özellikleri Nelerdir?

Premium likitlerin en başat özelliği şüphesiz içermiş olduğu yüksek oranda bitkisel gliserindir. Bu bitkisel gliserin içeriği sigaranın alternatifi olabilecek tüm buhar ürünlerine göre daha sağlıklı bir yapıya sahip olmasına doğrudan katkı sunabildiği gibi aynı zamanda likitte bulunan aromanın daha efektif bir şekilde hissedilebilmesine de doğrudan bir etkisi bulunur.

Aynı zamanda nikotin oranlarına göre de farklılıklar gösterebilen Premium likit çeşitleri hemen her marka için uygunluk taşıyacak şekilde üretilmektedir. Bunun dışında Premium likitler sıradan likitlerin içeriğinde bulunan hemen her bileşeni de barındırmaktadır. Özellikle nikotin oranı bakımından her Premium likit çeşidinde farklılıkların oluşabileceği bir kez daha belirtilmelidir.

Premium Likit ve Klasik Likit Arasındaki Temel Farklar

Premium likit ve klasik likit arasında bulunan en temel fark belirtilmiş olduğu gibi bitkisel gliserin oranıdır. Sıradan likitlerde düşük seviye bulunan bitkisel gliserin Premium likitlerde yaklaşık olarak %75 ile %80 arasında değişebilmektedir.

Bitkisel gliserin oranının yüksek olması ise en genel olarak içim kolaylığının daha efektif bir şekilde sağlanmasından alınan nikotinin daha etkili bir şekilde alınabilmesine kadar pek çok farklı konuda özel işlevlere sahiptir.

En Yüksek Performansın Alınabilmesi İçin Elektronik Sigara ve Premium Likit Uyumu Nasıl Sağlanmalıdır?

Öncelikli olarak likitlerin genel anlamda aroma sağlayıcı ve buhar deneyimi arttırıcı özellikleri bulunduğu belirtilmelidir. Bu tarz özelliklerin tamamen öznel olduğu ve kişiden kişiye göre değişebileceği düşünülecek olursa en yüksek performansın alınabilmesi ve buhar severin en yüksek düzeyde buhar tatminini elde edebilmesi açısından tercihte bulunurken kendi taleplerini göz ardı etmemesi gerekir.  Bu noktada elektronik sigaralardan ve arzu edilen likitlerden beklentinin ne olduğu sorusunun sorulması ve buna göre tercih yapılması tavsiye edilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Premium Likit Markaları

Premium likitler günümüzde 4000’den fazla firma tarafından üretilmektedir. Bu noktada en temel belirleyici sahip olunan elektronik sigaranın markası ve bu cihazın özellikleridir. Dolayısıyla elektronik sigara kullananların Premium likit almadan önce sahip oldukları cihazın özelliklerini kontrol etmesi ve buna uygun bir tercihte bulunması kritik bir öneme sahiptir.

Piyasada her ne kadar binlerce Premium likit üreticisi firma bulunsa da en çok satılan Premium likitler şu şekilde sıralanabilir:

  • American Stars
  • Cutwood
  • İnnovation
  • Nusty Juice
  • Dinner Lady
  • One hit Wonder
  • Mr. Zero Likitleri

Gibi Premium likitler piyasada son dönemde elektronik sigara kullanıcıları tarafından daha yüksek düzeyde buhar deneyimi elde edilerek gerçek bir sigara içim hissi yaşanması adına tercih edilen likit markalarıdır. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır