Makaleler » Elektronik Sigara ve Sağlık » Elektronik Sigaranın Kitabını Yazdılar

Elektronik Sigaranın Kitabını Yazdılar

İçinizden “uzun zamandır elektronik sigara kullanıyorum, ben bu işin kitabını yazarım” diyen deneyimli bir kullanıcı mısınız? O zaman sizlere kötü bir haberimiz var. Elektronik sigaranın kitabı ne yazık ki yazıldı. Elbette elektronik sigara ile ilgili bu ilginç girişim ülkemizde gerçekleşmedi. Çünkü ülkemizde elektronik sigara kullanımı serbest olsa da henüz bürokrasi etkin bir elektronik sigara veya elektronik nargile kullanımına izin vermiyor. Yurt dışında oldukça popüler olan elektronik sigara ve elektronik nargile kullanımı elektronik sigara ile ilgili e-book (elektronik kitap) ve basılı kitapların basılmasına neden oldu. Peki elektronik sigara kitapları nelerden söz ediyorlar? İçerik olarak elektronik sigara kullanıcılarına artıları neler?

Electronic Cigarettes – My Research, Findings and Switch

Shane Alexander Tarafından kaleme alınan Electronic Cigarettes – My Research, Findings and Switch Kitabı, “elektronik sigara” konusunu detaylı bir şekilde ele alıyor. Elektronik sigara ve elektronik nargile ile ilgili çok faydalı tavsiyelere yer veren kitap aynı zamanda elektronik sigara endüstrisine ilişkin son derece isabetli saptamaları ile de dikkat çekiyor. Elektronik sigara modelleri ve elektronik sigara kullanımı ile ilgili oldukça başarılı saptamalara yer veren kitabın yazarı Shane Alexandder’in bu kitabı kaleme almasındaki en büyük etmen ise 29 yıllık sigara kullanımı. Daha sonra elektronik sigara kullanımı konusunda uzmanlaşan yazarın kitabı pek çok kullanıcı için oldukça iyi bir kaynak.

Vapreneur: Your Guide to Mastering the Vape Space

Elektronik sigara ile ilgili kaynakların pek çoğunun e-kitap şeklinde yayınlanmış olması sizleri şaşırtmasın. Unutmayın ki elektronik sigara kullanmak yurt dışında oldukça popüler olmasına karşın, bazı eyaletlerde elektronik sigara kullanımı yasak veya sınırlandırılmış. Örneğin bazı eyaletlerde aromalı elektronik sigara likitikullanamıyorsunuz veya belli bir nikotin seviyesinin üstüne çıkamıyorsunuz. Vaper’s Guide – The Definitive Guide To Vaping özellikle elektronik sigara ve elektronik sigara kullanımı konusunda uzmanlaşmak isteyenlerin severek okuyacakları bir basılı kitap olarak karşımıza çıkıyor. Tom Johnson Tarafından kaleme alınan Vaper’s Guide – The Definitive Guide To Vaping bir elektronik sigara veya elektronik nargile modelinin tüm kısımlarını ayrıntılı olarak ele alıyor. Kitabın bölümleri arasında “atomizer”, “coil”, “tank sistemleri”, “modlar” gibi pek çok kısım yer alıyor ve bu sayede kullanıcıları bilgilendiriyor. 

I Want to Vape!: Electronic Cigarette and Vaping Beginners Guide

Özellikle yurt dışındaki elektronik sigara ve elektronik nargile kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bu elektronik kitap serisi, pek çok farklı e-kitap tarafından oluşuyor. İlk e-kitap olan I Want to Vape!: Electronic Cigarette and Vaping Beginners Guideelektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar için düşünülmüş olan bir e-kitap. Elektronik sigaraya başlamayı düşünen ancak kafasında soru işaretleri bulunan kullanıcılar için yazılmış olan kaynak Donald Blakely İmzasını taşıyor. Bunun yanında e-kitap çalışmasının Amazon’un en çok satan 10 kitap sıralamasına çok kısa bir zamanda girdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Electronic Cigarettes and Vaping E-CIG REVOLUTION

 

Rick Smith tarafından yazılmış olan Electronic Cigarettes and Vaping E-CIG REVOLUTION, elektronik sigara kullanımının sağlık harcamalarını ve normal tütün ürünü satışlarını nasıl etkilediğini ortaya açık açık koyan bir kitap. Kitapta elektronik sigara kullanımının sigaraya göre hangi açılardan faydalı olduğu gibi konuların üzerinde duruluyor. Virgin Vaping: Get Started with Electronic Cigarettes de aynı konuyu ayrıntılı olarak ele alan bir e-kitap projesi. Direkt olarak tütün ve sigara endüstrisini konu alan bu çalışma da elektronik sigara modellerini tanıtması açısından oldukça başarılıdır,

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır