Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Elektronik Sigara

Elektronik sigara (kısaca e-sigara) tütün ürünlerine bağımlılığı ortadan kaldırmak veya zararlarını azaltmak için kullanılan cihazlardır. Cihaz duman yerine buhar üretir ve kullanıcı çeşitli maddeler içeren buharı içine çeker. Dahili kartuşlar nikotin içeriğine göre sınıflandırılır. Sigara içme oranına göre belirlenen seviyeye göre nikotini sıfıra düşüren bir kartuş kullanarak insan vücudu sigara içme arzularından kurtulur. Gerekirse sıfır nikotinli sigara içme alışkanlığını sıfır zarar kullanmaya devam edebilirsiniz. Elektronik sigaraların kullanımı oldukça kolaydır. Kullanılan sıvılar ve buharlarla birlikte kullanılmasının sonucu onu çalıştırabilir hale getirir ve her ortamda kullanım kolaylığı ile dikkat çeker. E-sigara kullanmaya başlayan kişiler sigarayı bırakıp ciğerlerini temizlediklerini söylerler. Bu cihazın sahip olduğu olumlu deneyimlerden biridir. Sigaradan farklı olarak nikotinsiz likitlerle kullanılabilen bu harika cihazlar ile artık sigaradan tiksinerek, elektronik sigaraya alışıp sigaraya veda edebilirsiniz. E-sigara sayesinde artık kötü kokuya maruz kalmayacaksınız. Aspire, Eleaf, Geekvape, Hotcig, Justfog, Smoant, Smok, Vapor Storm, Vaporesso, Voopoo markaların ürünlerine Mixaromasepeti.com farkı ile ulaşabilir elektronik sigara yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz.

Sıralama:

Elektronik Sigara

Elektronik Sigara, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Elektronik Sigara tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Elektronik Sigara

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.