Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Eleaf

Eleaf, uygun fiyatlı yüksek kaliteli ekipmanları ile elektronik sigara alanında başarılı markalardan biridir ve birçok Avrupa ülkesinde / bölgesinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kaçış coil türleri arasındaki fark, farklı omik değerlerde yatmaktadır. Bu sayede atomizerde bulunan elektronik sigara cihazına ve cihaza uygun enerjiye sahip bir coil seçmek gerekir. Eleaf Coil'in 0.3 ohm ve 0.5 ohm çeşitleri ve 0.75 ohm modelleri elektronik sigara meraklıları tarafından büyük ilgi gördü. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış Eleaf coilleri, standart coillere göre daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve uzun vadeli tatmin edici buhar performansı sağlayabilir. Mixaromasepeti.com kalitesine sahip elektronik coil çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Her tip elektronik sigara cihazına uygun Eleaf coil çeşitlerini sağlamak için en uygun ödeme koşullarını kullanabilirsiniz.

Sıralama:

Eleaf

Eleaf, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Eleaf tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Eleaf

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.