Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Eleaf

Eleaf iTap pod mod elektronik sigara, markanın piyasaya sürdüğü kalem şeklindeki e-sigara modellerinden biridir. Son yıllarda giderek daha popüler hale gelen yeni nesil elektronik sigara modeli Pod mod cihazları artık birçok kullanıcının tercihi haline geldi. Pod mod cihazının tasarımı ve mekanizması geleneksel elektronik sigara modellerinden farklıdır. Bir diğer çarpıcı özellik ise Pod modlu cihazların MTL yeteneklerine sahip olmasıdır. MTL içiminin bir diğer adı da sigara içmektir. Atış türü olarak insana sigaraya en yakın hissi verir. Bu nedenle sigarayı bırakmayı hedefleyen birçok kişi ağırlıklı olarak pod modelini tercih etmektedir. Eleaf e-sigara markası, sektördeki en eski firmalardan biridir ve birçok modeli piyasaya sürmüştür. Kullanımı kolay ve güçlü e-sigara modeli ile tanınan Eleaf, Eleaf iTap pod modunda da aynı kaliteyi koruyor. Cihazı elinizde tuttuğunuz sürece kendinizi güçlü ve kaliteli dokulu malzemeler hissedeceksiniz. Rahat kullanım ile günlük yaşamınız için ekstra kolaylık sağlar. Mixaromasepeti.com ' da Eleaf Pod Mod ürünlerini bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Sıralama:

Eleaf

Eleaf, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Eleaf tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Eleaf

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.