Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Ego Aio Eco Elektronik Sigara

Ego Aio Eco Elektronik Sigara

Ego Aio Eco Elektronik Sigara

Joyetech tarafından üretilen Ego Aio Eco elektronik sigara kalem modeldir. Renk bakımından farklı seçeneklerde olup, sade ve asil tasarıma sahiptir. Günlük hayatta pratik bir kullanım sunar. Ergonomik tasarımı ve daha rahat taşınabilir özelliği ile yanınızda her yere gelebilir. Fazla buton kullanmayı sevmiyorsanız, bir butonla yoğun bir hazza kavuşmanız mümkündür.

Ego Aio Eco Kullanım Özellikleri

Ego Aio Eco tek buton ile ateşleme özelliği taşır. Böylece hiçbir zorluk bulundurmaz. Hem açma, hem de kapama işlemi için tuşa 5 kez üst üste basmanız yeterlidir.  Ardından kullanıma hazırdır. İçerken basitçe butona basılı tutulur ve drip tip yardımıyla çekilir.

Cihaz entegre 650mAh dâhili batarya ile size ulaşır. Geldiğinde likit dolumundan önce pili kontrol etmeniz önerilir. Eğer doldurulması gerekiyorsa, paketinde bulabileceğiniz USB kablosu ile şarj edilebilir. Hem bilgisayarda, hem de adaptörde rahatlıkla şarj imkânı vardır. Bataryası kısa sürede dolmaktadır. Böylece herhangi bir yerde anında doldurup, elektronik sigara kullanılabilir.

Şarjın ne zaman dolacağını nasıl tespit edeceğiniz üzerine endişelenmeniz de gerekmez. Zira şarj dolunca buton ışığı söner.

Şarj olduktan sonra sıra likit tankına gelir. Bunun için atomizer kapağı, basmak suretiyle açılır. Ardından likit doldurulur. Burada bazı kullanıcılar salt likit tercih eder. Zira böylece boğaz vurumu daha güçlü olur. Ancak klasik-salt likit tercihi kullanıcıya aittir. Ardından minimum 10 – 15 dakika coil’in emmesi için izin vermeniz gerekir.

Doldurma esnasında Dry Burn olayı yaşanmaması adına atomizere dikkatli şekilde birkaç damla likit damlatmanız gerekir. Eğer gösterge ışığını değiştirmek veya kapatmak istiyorsanız ürün kapalıyken ışık gelene dek ateşleme butonuna basılmalıdır. Böylece şu renklerden seçim yapabilirsiniz;

 1. Kırmızı
 2. Sarı
 3. Yeşil
 4. Mavi
 5. Çivit Mavisi
 6. Beyaz
 7. Mor
 8. Kapalı

Cihazda bulunan hava girişi de kullanıcıların keyfine göre ayarlanabilir. Bunun için atomizerin kapak bölümündeki halka saat yönü veya tersinde çevrilir. Burada hava girişi kısmında görülen iki işaret alt alta geldiğinde, en geniş şeklinde olacaktır. Buradan oynatmak da azaltmanızı sağlar.

Ego Aio Eco Ürün Özellikleri

Ego Aio Eco ürün özellikleri bakımından başlangıç seviyesinde kullanıcılar için oldukça uygundur. Bu özelliklerden bir kısmı şöyledir;

 1. 14mm çap
 2. 1,2ml likit
 3. 650 mAh entegre dâhili batarya
 4. Hepsi bir arada
 5. Tek Tuş
 6. 1,85V sabit çıkış voltajı
 7. LED pil ömrü göstergesi
 8. Arkadan aydınlatmalı düğme
 9. Ayarlanabilir üst hava çıkışı kontrolü – 13mm X 2mm airslots
 10. Sızdırmaz özellikte dişli üst dolgu yöntemi
 11. Delrin widebore damla ucu
 12. Joyetech BFHN Coil
 13. 0,5 ohm MTL BFHN coil

Atomizerinde önceden montajı yapılmış coil vardır. Dolum üstten yapılır ve tankta 2 hava giriş paneli mevcuttur.

Ego Aio Eco Paket İçeriği

Ego Aio Eco elektronik sigara her yere götürülebilen şıklıkla gelir. Her elektronik sigarada olduğu gibi kullanıcılara yanında paket de sunulur. Bunun içerisinde şunlar yer alır;

 1. 1 X eGo AIO ECO
 2. 2 X BFHN 0,5 ohm
 3. 1 X USB Kablo
 4. 1 X Kullanım Kılavuzu
 5. 1 X Garanti Belgesi
 6. 1 X Uyarı Belgesi
 7. Yedek Parçalar

Joyetech tarafından üretilen ürünle beraber gelen kullanıım kılavuzu size ürün hakkında ayrıntılı bilgi verir. Eğer ilk elektronik sigaranızsa ayrıntılı şekilde okuyarak, nerelere dikkat etmeniz ve neyi, nasıl yapmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır