Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Dinner Lady Salt

Dinner Lady, İngiltere'nin Lancashire şehrinde kurulmuş bir elektronik sigara üreticisidir. Şirket salt likit pazarının yeni üyesi olmakla birlikte dünyanın en çok tüketilen e-sigara salt likiti haline gelmiştir. Sıvı içerikleri 4 kategoriye ayrılır: tütün, şekerleme, tatlı ve meyve. Ancak Türkiye'deki e-sigara kullanıcılarının çoğu Dinner Lady'yi kullandıktan sonra "Dinner Lady Lemon Tart" salt likiti ile meşhur olmuştur. Şirketin en son likit serisi 70 VG-30 PG oranında üretilmektedir ve 12 MG-18 MG gibi zaman zaman daha yüksek nikotin değerine sahiptir. Benzer şekilde, şekerli meyvelerin Dinner Lady içeriğinin 10 ML versiyonu vardır. Salt likitler 10 ML Dinner Lady'nin aroma içeriği tek tek satılırken, standart fonksiyonlara sahip 10 ML Dinner Lady'nin premium likit içeriği genellikle üç paket halinde sizlere ulaştırılıyor. Tamamen orijinal olan Dinner Lady salt likit içeriğine Mixaromasepeti.com ‘dan erişebilirsiniz.

Sıralama:

Dinner Lady Salt

Dinner Lady Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Dinner Lady Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Dinner Lady Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.