Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Dinner Lady

 

Premium e-likitler denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Dinner Lady, hem yeni hem de tecrübeli e-sigara kullanıcıları tarafından "efsane" kabul edilen premium likit üreticisi. Dinner Lady Likit içeriği İngiltere'de üretilmekte ve tüm dünyadaki İngiltere e-sigara kullanıcılarına ulaşmaktadır. Dinner Lady, elektronik sigara kullanımının yasak olmadığı dünyanın her ülkesinde yaygın olarak kullanılan bir e-likittir. Diğer gelişmiş e-likit firmaları gibi Dinner Lady de benzersiz bir tasarıma sahip, Dinner Lady bu şişe tasarımıyla bile e-likit üretimine önem veriyor. Şirketin yüksek kaliteli likit ürünleri, dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen birçok e-sigara fuarı ve yarışmasında başarıyla ödüller kazandı. Dinner Lady Likit çeşitleri ve en uygun fiyatı ile Mixaromasepeti.com'da satışta. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

 

 

Sıralama:

Dinner Lady

Dinner Lady, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Dinner Lady tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Dinner Lady

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.