Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Dinner Lady

Elektronik sigara kullanıcılarının yakından tanıdığı Dinner Lady Likitler tüm dünyada biliniyor ve en iyi e-likitler kategorisinde yer alıyor. Çeşitli tatlar ile e-sigara kullanıcılarına daha önce denemedikleri tatları sunuyor. İngiltere menşeli Dinner Lady en iyi VG, PG, likit nikotin ve aromatik esansların insan eli değmeden steril bir ortamda özel bir formülle birleştirilmesi ile üretilir. Elektronik sigara tüketicilerinin likit seçerken dikkat ettikleri en önemli faktörlerden biri de seçtikleri likitlerin zevklerine uygun olması ve doğru oranda nikotin seçmesidir. Dinner Lady bu anlamda likit e-sigara kullananlara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Dinner Lady likitlerinin başarılı sunumundan ve tadından memnun olan kullanıcılar, fiyat ve performanstan da oldukça memnun. Damağınıza uygun Dinner Lady ürünlerine Mixaromasepeti.com ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Dinner Lady

Dinner Lady, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Dinner Lady tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Dinner Lady

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.