Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Cutwood Salt

Cuttwood Salt e-sigara likiti, son teknoloji e-sigara cihazları arasında en çok tercih edilen salt likittir. Cuttwood Salt Likit, dünyada geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olup yüksek kaliteli likitlerden biridir. Aslında e-sigara kullanıcıları arasında "Tuz Nikotini" nin kısaltması olan Salt Nic olarak anılmaktadır. Cuttwood Salt Likit, e-sigara dünyasında tecrübesi olan ya da olmayan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde kısa sürede çok popüler hale gelmiştir. Trend cihazları olarak kabul edilen pod tipi e-sigara cihazları, geniş bir yelpazeye sahiptir. Cuttwood Salt Likit çeşitliliği düşünüldüğünde, pek çok farklı e-sigara cihazını kullanmış ve farklı e-sigara likitlerini deneyimlemiş profesyonel e-sigara tutkunlarının yanı sıra e-sigara dünyasına deneyimsiz olarak yeni girenleri de cezbetmektedir. Cuttwood salt likit çeşitlerini en uygun fiyatlarla Mixaromasepeti.com 'da bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Cutwood Salt

Cutwood Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Cutwood Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Cutwood Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.