Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Cuttwood

 

Cuttwood, merkezi Irvine, California'da bulunan sektör lideri bir premium e-likit şirketidir ve endüstri ikonları da dahil olmak üzere yaygın olarak tanınan 10 çeşidin yaratıcısıdır: Unicorn Milk ve Boss Reserve. Cuttwood'un e-likitleri, dünya çapındaki bir distribütör ve perakendeci ortakları ağı aracılığıyla sadık ve küresel tüketici hayran kitlesine sunulmaktadır. Tüm Cuttwood e-likit ürünleri, Kaliforniya'da, ISO 9001: 2015 üretici çalışma standartlarına uygun bir tesiste bulunan ISO 7 Sertifikalı bir temiz odada hazırlanmış ve şişelenmiştir. Cuttwood aromalarına Mixaromasepeti.com farkıyla hemen teslim alabilirsiniz.

 

 

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Cuttwood

Cuttwood, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Cuttwood tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Cuttwood

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.