Makaleler » Salt Likit Çeşitleri » Cuttwood Salt Likit

Cuttwood Salt Likit

Cuttwood Salt Likit

Cutwood salt likit ülkemizde yoğun bir kullanıcı kitlesini barındıran, severek kullanılan bir elektronik sigara likidi seçeneğidir. Elektronik sigara kullanmayı sevenler arasında dünya çapında  “salt nic” şeklinde de bahsedilebilen bu salt likitler, birçok farklı şekilde sağlanabilen likit bileşeni göstermektedir. Elektronik sigara alanında nikotin tuzu şeklinde isimlendirilse de salt likit genel yapı itibariyle normal tuza benzemesine karşın aslında tuz şeklinde isimlendirilemeyecek ölçüde farklı kimyasal bileşenleri içermektedir. Salt likit, tütün yaprakları aracılığıyla nikotine ulaşabilme işleminde meydana gelen asitin bileşen içeriğine dahil olmasına izin vermektedir. Nikotin tuzu genel itibariyle nikotin yaprakları üstünde yer almaktadır. Salt likitteki nikotin normal nikotinden daha asitli özelliktedir.

Günümüzde yoğun bir şekilde ilgi görmekte olan Cuttwood salt likit, elektronik sigara kullanımı açısından en iyi deneyimin elde edilebilmesini olanaklı hal getiren seçeneklerden biridir. Bütün dünyadaki gibi Türkiye’de de kullanıcı kitlesinin geniş olduğu bu likit seçeneği yüksek etki oranı açısından öne çıkmaktadır.

Pod mod elektronik sigara cihazlarında kullanılabilen bu likit seçeneğinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Böylece herkesin kendi beklenti ve isteklerine uygun olanı seçebilmesi olanaklı hale gelmektedir. Birçok farklı seçenekle sunulmakta olan bu marka farklı beğenilere sahip olan kişilerin kullanımına uygundur. Cuttwood Boss Reserve Salt Likit, Cuttwood Sugar Drizzle Salt Likit, Cuttwood Tobacco Trail Salt Likit gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Cuttwood Sugar Drizzle Salt Likit

Cuttwood sugar drizzle salt likit kullanıcılardan aldığı olumlu yorumlar açısından öne çıkan bir seçenektir. Oldukça lezzetli ve tatlı bir aromaya sahip olan bu üründe tarçın kokusu ve lezzetinin alınabilmesi olanaklı hale gelmektedir. Aynı zamanda krem ve şeker ile birlikte uyumlu bir karışımla sağlanmış olan bu ürün tarçınlı lezzetli bir hamur işi kokusuna benzer kokusu ile de kullanıcıların yoğun bir şekilde beğenisini kazanarak popüler hale gelmiştir. Cuttwood salt likit yorum açısından bu nedenle müşteri memnuniyeti öne çıkmakta ve önerilmektedir.

Cuttwood Unicorn Milk Likit

Cuttwood unicorn milk likit çilek ve kremanın ahenkli bir karışımına yönelik lezzeti sunmaktadır. Aromasının etkileyici ve tatlı özelliğinin yanında kokusunun da son derece hoş olması, ürünün temel olarak ilgi çekmesini sağlayan ve geniş bir kitle tarafından kullanılan hale gelmesini sağlamıştır. Doğal çilek özü ile dört birbirinden etkili taze krema birleşiminin aromasını sunan bu ürün, aroma konusunda öne çıkan bir seçenek arayan kişiler için oldukça uygundur.

Cuttwood Tobacco Trail Salt Likit

Cuttwood Tobacco trail salt likit tütün tadının belirgin bir şekilde gelmesini seven kişilere özel olarak sunulan bir çeşittir. Yalnızca kaliteli tütün keyfine ulaşabilmekle sınırlı kalmayan bu üründe bal tadının da yoğun bir şekilde alınabilmesi söz konusu olmaktadır. Yüksek bir tütün lezzetini sert bir şekilde sunmaması bakımından kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Tatlı yapısıyla birlikte öne çıkmakta bal lezzeti ve baharatlı bir aromasıyla dikkat çekmektedir.

Cuttwood Boss Reserve Salt Likit

Cuttwood boss reserve salt likit bütün vape sevenler için rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek olması bakımından öne çıkmaktadır. Elektronik sigara kullanımında aroma önemlidir. Bu bakımdan kişilerin kendi beğenilerine yönelik seçenekler sunabilmeye özen gösteren Cuttwood markası, bu ürün çeşidiyle birlikte adından söz ettirmektedir. Bal, tahıl, fındık, muz, graham kraker gibi lezzetlerin bir arada yer aldığı bu ürün son derece tatlı ve lezzetli bir özelliktedir. Buna karşın nikotine yönelik ihtiyacın da karşılanması söz konusu olacağından elektronik sigara likitleri arasından beğeniyle tercih edilen bir seçenektir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır