Makaleler » Likit Çeşitleri » Cuttwood Likit İncelme

Cuttwood Likit İncelme

Cuttwood Likit İncelme

Elektronik sigara likit piyasasında en çok tercih edilen likitler arasında ilk sırada yer alan Cuttwood likit çeşitleri, geniş seçenek yelpazesi ve artık kült haline dönüşmüş likitleri ile önemli bir başarı elde etmiştir. Şüphesiz firmanın bu denli başarı elde etmiş olmasının en temel sebebi kullanıcı deneyimlerine önem veriyor olması ve üretmiş olduğu aromaların boğazda vurucu bir lezzet bırakıyor olmasıdır.

Cuttwood likitleri günümüzde o kadar popüler bir pozisyondadır ki likit üretici firmaların öncüsü konumundadır. Köklü bir geçmişe sahip olan firmanın üretmiş olduğu Unicorn Milk ve Boss Reserve likitleri pek çok firma tarafından aynı içeriklerle başka markalar nezdinde üretilmiştir.

Bu özellikleri ile likit firmaları arasında öncü olma özelliğini günümüzde de sürdüren Cuttwood, likit üreticisi firmaların efsanesi olma özelliğine sahiptir. Firmanın bu özelliği elektronik sigara kullanıcıları tarafından çok bilinen bir niteliktir.

Cuttwood Likit Çeşitleri

Cuttwood likit çeşitleri arasında belirtilen Unicorn Milk ve Boss Reserve gibi likitlerin diğer firmalar tarafından yoğun bir şekilde taklit edilmiş olmasının yanı sıra aynı zamanda Premium likit üretimi konusunda da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen lezzetler yine Cuttwood tarafından üretilmiştir. Bu kapsamda uzun süredir hizmet veren firmanın pek çok fakrlı çeşitten likit ürettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Cuttwood Likit Genel Özellikleri

Cuttwood likitleri genel hatlarıyla 10 farklı aromadan oluşmaktadır. Bu aromalara sahip olan likitlerin nikotin değeri ise 0 ile 12 mg arasında değişiklik göstermektedir. 70 VG oranına sahip olan Cutwood Premium likitleri 30, 60 ve 120 ml hacme sahip olan şişelerden üretilmektedir. Dolayısıyla uzun ya da kısa vadeli kullanımlar için birden fazla seçenek arasından en uygun olanının tercih edilebilmesine de firma izin vermiştir.

Karışık Tropikal Meyvelerin Mango ve Papaya ile Buluştuğu Mega Malons Likit

Papaya özünün yanı sıra karışık tropikal meyveler ile desteklenen Mega Melons Likit günümüzde en çok tercih edilen likitler arasında yer almaktadır. Ayrıca Cuttwood tarafından üretilen ikili efsaneden sonra firmanın en çok ilgi uyandıran bu likidi, egzotik meyvelerin verdiği ağırlığı hafif bir doku ile hissetmek isteyenler için özel olarak üretilmiş ve güçlü boğaz vuruşu ile dikkat çekmiştir.

Tatlı Çilek Kreması ve Sütün Uyumu Unicorn Milk

Cuttwood efsaneleri arasında yer alan Unicorn Milk, benzersiz bir çilek kremasına sahiptir. Gerçek ve taze özlü çileklere eşlik eden süt dokusu likidin içimini ve kullanımını daha kolay kılmak adına özel bir işleve sahiptir. Firmanın elektronik sigara likitleri konusunda öncü olmasının bir diğer sebebi olan kaliteli nikotin kullanımına Unicorn Milk Likit kapsamında da yoğun bir şekilde yer verilmiştir.

Efsane Boss Reserve Likit

Efsaneler arasında yer alan bir diğer likit lezzeti olan Boss Reserve taklitlerinin yoğun bir şekilde yapılmış olması sebebiyle de kısa bir sürede yüksek tanınırlık elde etmiştir. Cuttwood tarafından üretilen Premium likitler arasında yer alan bu lezzet, içim bakımından kolaylık sağlıyor olmasının yanı sıra sahip olduğu içeriği ile sağlık konusunda hassasiyet gösterenlere yönelik önemli bir avantaj da sunmaktadır. Kraker, tahıl, fındık, muz, bal ve graham krakerden oluşan içeriği ile benzerszi bir aroma deneyimi elde edilmesini sağlar.

Cuttwood Manic Mint Premium Likit

Bir başka Premium likit olan Cuttwood Manic Mint, ferahlatıcı etkiye sahip olan bir aroma vadetmektedir. Nane aromasının sağladığı ferahlığın yanı sıra kolay bir içiminin olması nanenin verdiği yoğun lezzete herhangi bir etki göstermemektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır