Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Cosmic Fog

Pek çok e-sigara kullanıcısı Cosmic Fog markasını çok iyi bilir. Çeşitli tat ve aromalara sahip likit çeşitleri bulunmaktadır. Markanın dünya çapında geniş bir kullanıcı tabanı vardır ve her yıl en az 3 yeni ürün geliştirmektedir. Sağlıklı cam şişelerde ve jel benzeri ambalajlarda satıldığı için tercih edilmektedir. Likit markası, en yüksek teknik seviye ve ISO9001 kalite standartlarını kullanan ABD'de bulunan bir üretim merkezidir. Avrupa Birliği'nin son kararına göre genellikle 60ml ve 30ml ebatlarında üretilen sıvılar 10ml ebatlarında üretilmeye başlandı. Fiyat avantajı nedeniyle 60 ml tercih edilse de ilk kullananlar daha küçük ürünler satın alacak. Mixaromasepeti.com olarak sizlere her zaman orijinal ve birinci sınıf ürünler sunuyoruz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Cosmic Fog

Cosmic Fog, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Cosmic Fog tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Cosmic Fog

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.