Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Chemnovatic

Chemnovatic Nbase, Chemnovatic markalı ürünler kullanılarak hazırlanmış yüksek kaliteli bir Nbase ürünüdür. Chemnovatic markalı ürün, kalitesini Avrupa çapında kanıtlamış Polonyalı bir kimya şirketidir. Saf nikotin işlenmesi ve nikotin bazının üretimi konusunda uzman bir markadır ancak aynı zamanda küresel e-likit üreticileri için en yüksek kalitede hammaddeler sağlamaktadır. Ticari müşterilere hizmet vererek amacı, uzun yıllardır bildiğimiz yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerini sürdürürken müşterilerine zengin bir deneyim sunmaktır. Ürünlerimiz orjinal ambalajlarında (5 Lt) bidonlarda temin edilip bütün hijyen ve sağlık koşullarına uyularak karışımı yapılmaktadır. Sitemizde 1000 ml, 500 ml, 250 ml ve 100 ml Chemnovatic ürünlerinin hepsi 5'lik ambalajdan bölünerek satışa hazırlıyoruz. Chemnovatic Gliserin %99,5 saflığa sahip üst düzey kullanıma sahip kalitedeki ürünlerimizi siz kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Mixaromasepeti.com ‘dan siparişinizi vererek ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Chemnovatic

Chemnovatic, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Chemnovatic tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Chemnovatic

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.