Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Capella

        Capella Flavours Inc, Kaliforniya Eyaleti Sağlık Ruhsatı Lisanslı ve FDA Kayıtlı bir şirkettir. Bünyesinde Barındırdığı 150 'den Fazla Çeşitle Kendini Kanıtlamış Dünya Devleri Arasına Girmiş Bir Firmadır. Genel Olarak Aromaları Mix Aroma Yapımında Çokça Kullanılmakta olup Ve En İyi Uyumluluk Veren Aroma Gruplarındandır. Ülkemizde ve dünyada oldukça popüler olan elektronik sigaralar için likit aroma markalarından biri olan Capella Aroma, elektronik sigara meraklıları arasında ilk tercih edilen aromadır. E-sigara likitini yapmak isteyen ve elektronik sigara keyfini arttırmak isteyen e-sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan biri olmasının nedeni Capella’nın içeriğinde yağ, kalori, karbonhidrat, tatlandırıcılar ve glüten olmamasıdır. Bu nedenle en popüler likit olma özelliği taşıyor. Kullanım Oranları Genel Olarak  %3 - %6 ’dır. ( Bazı Efektör Veya Taban Aromalarda Farklılık Gösterebilmektedir.) Sitemizde 13 ml Orijinal Ambalajlarında Satışı Yapılmaktadır.

Sıralama:

Capella

Capella, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Capella tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Capella

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.