Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Bombies

Bombies markası, müşterilerin seveceği harika tatlara sahip küçük bir şirkettir. Yaklaşık yedi yıldır e-likit sektöründedir. Farklı lezzetler sayesinde herkes kendine göre bir şeyler bulacak! Tüm e-sıvılar, son teknoloji ürünü ISO-7 sertifikalı bir laboratuvarda, buharlaşma için özel olarak tasarlanmış özel makineler kullanılarak kendi bünyesinde üretmektedir. Her şişe, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak ISO-7 sertifikalı temiz odasında elle üretilir ve en iyi kaliteyi sağlamak için CRC sertifikalı şişelerinde şişelenir. Bu kaliteleri aromalara ulaşmak için Mixaromasepeti.com ‘dan hemen siparişinizi verin.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Bombies

Bombies, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Bombies tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Bombies

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.