Blog Son Yazılar

12-02-2020 tarihinde eklendi.
E-sigara buharının kaynağı e-likitler ile mümkün olur. İçerdikleri bazı maddeler nedeni ile elektronik sigara cihazlarında bulunan atomizerler buhar üretimini gerçekleştirir. Böylece gerçek sigara içiliyormuş havası verir. Elektronik sigaralarda duman yoğunluğu tercih edilebilir likitlere göre değişmektedir.
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Son zamanlarda oldukça yaygın olarak tercih edilen e sigaranın birçok alanda sağladığı yararlar bulunmaktadır. Elektronik sigaralar, özel olarak orijinal sarf malzemeleri ile kullanıldığında ve bakımları dikkatli gerçekleştirildiğinde hiç bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca sigara tüketimini en aza indirgemektedir.
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Elektronik sigaralar, hayatımıza kısa bir süre önce girmiş teknolojik cihazlardır. Bu cihazların amacı, sigara bağımlılığı yaşayan ve bu bağımlılıktan kurtulmayı başaramayan kişilere yavaş yavaş sigara kullanımını azaltmaktır.
12-02-2020 tarihinde eklendi.
Nikotin bazı ne amaçla kullanılır? Özellikle e- sigara kullanımına yeni başlamış olanlar veya başlamayı düşünenlerin tercih etmeleri gerekmektedir. Nikotin içeren baz, elektronik sigaraya, normalde kullandıkları sigarayı bırakma amaçlı geçiş yapanlar için tercih edilmesi gerekmektedir. E- sigara içerisinde sıvının içinde hazır halde yer almaktadır.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.