Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Big Time

E-sigara cihazlarında kullanılan e-sigara likitleri genellikle benzer bir aromaya sahiptir. Bununla birlikte, bazı sıvı üreticileri, dünyadaki tamamen farklı tatları tatmak için benzersiz aromalarını kullanmanıza izin verecektir. Bu likit üreticilerinden biri de Big Time Juice e-sigara likiti çeşididir. Big Time Juice e-sigara içeriği boğaza etkili bir şekilde vurabilir, farklı aromalar ve dengeli içeriğiyle modern e-sigara kullanıcılarının ilgisini çeker. Big Time Juice e-likitler Big Time Apple, Big Time Guava, Big Time Mango, Big Time Melon gibi farklı tatlarda gelir. Elektronik sigaraların e-likit içeriklerinin isimlerinden de anlaşılacağı üzere her e-likit içeriği temelde tek bir tada sahiptir. Big Time Juice e-likitini diğer elektronik sigara likitlerinin yanı sıra mango, elma, kavun, guava gibi lezzetlerle karıştırabilirsiniz. Big Time Juice e-likit çeşitleri, yüksek seviyede nikotin içerdikleri için diğer e-likitler ile karıştırılabilir. Tamamen zevkinize ait olan Big Time likitlerine Mixaromasepeti.com farkıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Big Time

Big Time, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Big Time tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Big Time

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.