Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Base/Nbase

Base adından da anlaşılacağı üzere likitin hammaddesidir. VG (Bitkisel Gliserin) ve PG (Propilen glikol)'den oluşur. NBase ise Base yapıldıktan sonra içerisine nikotin eklenmesiyle elde edilir. Nbase, elektronik sigaralar için kendi likitlerinizi oluşturmanıza olanak sağlar ve bu bileşeni kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey aromalardır. Nbase, elektronik sigaralar için likit yapımında kullanılan nikotin, saf su ve gliserin içeren bir likittir. Avrupadan ithal olan ürünlerimiz hijyenik koşullarda karışımları yapılarak satışa sunulmaktadır. N-Base lerimiz içlerindeki oksijen boşaltılarak hidrojen basılmaktadır. Böylelikle ilk günkü gibi tazeliğini korumaktadır. Nbase likit hazırlandıktan sonra farklı tatlar onunla karıştırılarak elektronik sigaralardan likitler yapılır. Ayrıca nikotinsiz tüketilebilen Nbase'i PG ve VG değerlerini değiştirerek kullanabilirsiniz. Bütün kapaklarında alüminyum folyo ile kaplıdır, cam şişede saklanması ve oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilir. Bu koşullar altında depolanan Nbase bileşenleri genellikle 1 yıla kadar tazeliğini koruyabilir. Arya Gold, Arya Platinum, Arya Silver, Chemnovatic, Propilen Glikol, Vegetable Gliserin ürünlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sıralama:

Base/Nbase

Base/Nbase, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Base/Nbase tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Base/Nbase

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.