Makaleler » Elektronik Sigara ve Sağlık » Atomizer Nbase Üzerine Genel Bilgiler

Atomizer Nbase Üzerine Genel Bilgiler


Sigarayı Teknoloji Yardımı İle Bırakabilirsiniz

Günümüzde birçok sigara bırakma yöntemi ile kötü alışkanlık olan sigaradan kurtulmaya çalışılan ancak başarısız olan durumlara artık son verin. Sigara bırakırken şimdiye dek, sizleri başarısız kılan ve sigarayı bırakmak için zorlayan sigara bırakma yöntemlerinden kurtulun. Elektronik sigara, sigara bırakma yöntemleri arasında oldukça başarılı sonuçlar doğurmuş ve sigarayı bırakmada en etkili yöntem olmuştur.

Elektronik Sigara İle Sigarayı bırakın

Elektronik sigara, normal sigaraya aranla, maddi olarak da sizlere oldukça fazla şekilde fayda sağlar. Elektronik sigara, içinde bulunan, elektronik sigara likitti ile sizlere farklı tatlar ile sigara bırakmada yardımcı olur. Likit içinde bulanan aromalar elektronik sigara içinde sıvı halde bulunan sigarayı bırakmada etkili olan, zararsız tatlardır.

Elektronik sigara içinde sıvı halde bulunan aromalı likitleri buhar halinde gelmesi sağlayan atomizer parçasıdır. Atomizer, elektronik sigaranın ısınması sağlayan ve buhar halinde elektronik sigaranın çalışmasını sağlayan önemli parçalardan biridir. Yani Atomizer parçası ile çeşit çeşit tatlarda olan aromaları elektronik sigara ile keyifle içerek bir yanda sigarayı bırakabilirsiniz.

Elektronik sigara kullanımında kullanılan diğer bileşnede Nbase dir. Nbase elektronik sigara likidi ile neredeyse aynı özelliklerde olup, nikotin ve gliserin bileşeninden oluşur. Nbase elektronik sigara likit yapımında kullanılır ve sizlerin elektronik sigara kullanımında kolaylık sağlar.Elektronik sigara ile sağlıklı bir şekilde sigara bırakma süreci yaşarsınız. Diğer sigara bırakma yöntemlerine göre, psikolojik olarak daha rahat şekilde sigara bırakırsınız. Elektronik sigara alırken seçeceğiniz firma en önemli etkendir. Joyetech ile sizlere kaliteli bir hizmet ve güvenli bir ürün sunuyor.

Elektronik Sigaranın Maddi Faydaları

Elektronik sigara ekonomi anlamında önemli derecede katkıları mevcuttur. Normal şartlarda bir sigara kullanan insan sigarası bittiği andan itibaren çok kısa süre içerisinde yoksunluk krizleri semptomları içerisinde barınmaktadır. Bu ayrıca bir takım sinirsel aktivasyonların da işlevinin hızlanmasına neden olmaktadır. Bu gibi olaylar hiç tasnif edilecek ve desteklenecek görüntüler değildir. Kişi resmen hayatını, ekonomisini,gelirini neredeyse bir sigara uğruna hiçe saymaktadır bu çok acı bir durumdur. Bu noktada yürekleri ferahlatan bir icat olan elektronik sigara likit karşımıza çıkmaktadır. Bu elektronik sigara likit içerisinde mevcut zehirli bir madde yoktur kişilerin sağlığı ve ekonomisi hiçbir şekilde risk altında değildir. Bu durum hem kullanıcıları açısından hem de çevre açısından oldukça sevindiricidir.

Elektronik Sigara Yoksunluk Krizine Neden Olur Mu?

Elektronik sigara içerisinde bağımlılık yaratacak nikotin ve zifir gibi zehirleyici maddeler mevcut değildir nbase olarak tanımlanan saf ve temiz bir likit vardır bu likitti istediğiniz gibi farklı karışımlar ile aromalar elde edebilirsiniz. Elde edilen likit ile birlikte atomizer parçası artık ısınır ve e-likit buhar olarak ortaya çıkar. Joyetech elektronik sigara bu durumda kişinin içine çekmesini sağlar bu muhteşem buharı. Yapı itibari ile nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra normal bir sigaraya göre ne kadar sağlıklı bir içyapıya ait olduğunu ve uzun bir ömür yaşatmayı amaçlayan bir buluştur. Bu durum hiçbir şekilde görmemezlikten gelinemez. Her sigara bağımlısı bir an önce elektronik sigara kullanmaya başlarsa önemli bir adım atmış olur.

Elektronik Sigara Kullanmak Dişleriniz İçin Zararlı mı?

Elektronik sigara çoğu insan tarafından sigarayı bırakma dönemlerinde oldukça fazla tercih edilen bir sigara türüdür. Elektronik sigara kullanımı tütün bağımlılığını azaltma konusunda oldukça fayda sağlar. Normal bir sigara kullanıcısının tükettiği tütün ile elektronik sigara arasında birçok fark bulunur. Elektronik sigara içerisinde bazı kimyasal bileşenler kullanılır ve bu şekilde nikotin elde edilir. Elektronik sigaralikit sağlamak için nbase kullanılır. Nbase bir bileşendir ve elektronik sigara kullanımında tercih edilir.  

Elektronik Sigara Kullanımında Dişlerimiz Zarar Görür Mü?

Normal sigara kullanımında ilk olarak gözle görülür şekilde zarara ve deformasyona uğrayan organ dişler olur. Bu durumun sebebi nikotinin direk ve ilk olarak dişlerimize nüfuz etmesinden kaynaklanır. Bunun yanı sıra normal bir sigara yakıldığında yaklaşık olarak 3000 ve 4000 arasında kimyasal madde ağız yolu ile içeri çekilmiş olur. Sayı olarak oldukça fazla olan bu kimyasal maddeler dişler dahil olmak üzere bir çok organa zarar vermektedir. Elektronik sigara kullanımında ise sigara bulunan kadar çok kimyasal madde bulunmadığı için normal sigara kadar zarar bırakması neredeyse imkânsızdır. Sigarayı bırakan ve elektronik sigaraya başlayan bir birey dişlerde meydana gelen olumlu yönleri rahatlıkla görebilirler.

Joyetech elektronik sigara, sigaranın atomizer denilen tank kısmında bulunan likit sıvısının buharlaşması ile ortaya çıkan havanın solunmasını sağlayan bir elektronik sigaradır. Sigara dişlerde, diş eti çekilmelerine ve diş sararma gibi hastalıklara neden olurken, e- sigara dişlere ve diş yapısına zarar 

Elektronik Sigaranın İcat Edilme Sebebi

Çinli eczacı Hon Lik tarafından icat edilen elektronik sigara, mucitin çok fazla sigara içmesi ve bunu engellemek istemesi fikri üzerine yeni bir arayış olarak ortaya çıkmıştır. Cihazın icat edilme aşamalarını incelediğimizde çok önemli sebeptir arasında karşımıza çıkmaktadır. Örneğin her daim taşınılabilir olması herhangi bir şekilde bozulduğunda parçaların değiştirilebilir bir özelliğine sahip olması bunun en anlamlı kanıtı olarak bilinmektedir. Yapılan anketler sonucunda birçok kullanıcı sigaraya oranla daha makul olduğunu ve bağımlılık derecesine varacak şekilde ihtiyaç duymadıklarını belirtmişlerdir. Bu durum kişinin sigarayı bırakma aşamasında da oldukça yardımcıdır. Çünkü normal şartlarda iki adet yöntem vardır. Bunlar: Maruz bırakma ve sistemik bırakma aşamalarıdır. Sistemik aşamada aşama -  aşama kişi bırakmaya alıştırılır ve kişi zamanla sigarayı bırakmayı başarır bu da sağlık açısından ve ekonomi açısından ne kadar çok önemli bir yolun alındığının en güzel göstergesidir.

Elektronik Sigaranın Kontrol Edilebilirliği

Günde an az 2 paket sigara tüketen bir insan hiçbir şekilde kendisini kontrol edemez bir duruma ulaşmıştır. Fakat elektronik sigaranın içerisinde mevcut olan elektronik sigara likit sayesinde cihazı ne zaman kullanıp ne zaman kullanılamayacağı çok iyi bir şekilde kontrol altına alınabilmektedir. Normal bir sigaranın içerisinde zifir ve bir takım kanserojen yapan maddeler mevcutken elektronik sigara içerisinde ise bir takım parçalar mevcuttur. Normal bir sigara duman üretimi meydana getirirken elektronik sigara da atomizer parçası sayesinde buhar üretimi meydana gelir. Bu buharın kaynağı nbase olarak bilinen likittir. Joyetech sayesinde bu buhar ağız kısmından hava çekimi meydana geldikten sonra kişilerin soluması sağlanmış olur.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır