Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Aspire

Pod Mod, Aspire ürünlerinde farklı bir anlam kazanmıştır. Marka, sektörün önde gelen üreticilerinden biri ve Çin'de üretilen en yüksek kalitenin temsilcilerinden biridir. Marka, 2013 yılından bu yana yüksek kaliteli e-sigara üretmekte olup, kapsamlı bir yurtdışı ürün pazarlama ağına sahiptir. Aspire, yenilikçi projeleri ile Pod Mod e-sigara ürünleri için bizlere yeni teknolojiler sunmaktadır. Ayarlanabilir hava akımı teknolojisi ve sub-ohm teknolojisi geliştiren dünyadaki ilk markadır. Bu, e-sigara alanında devrim niteliğinde bir ürün olarak kabul edilmektedir. Marka, Ar-Ge vizyonu ile gelişmeye devam etmekte ve benzer birçok yeniliği sahaya taşımaya devam etmektedir. Aspire, geniş servis ve satış ağı ile kısa sürede dünyanın en popüler e-sigara markası haline geldi. Ürün kalitesinin yanı sıra hizmet kalitesi ve müşteri destek kalitesi de kullanıcılar tarafından beğenilmiştir. Aspire Pod Mod ürünlerini uygun fiyata bulabilir, kaliteli ürünleri Mixaromasepeti.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Aspire

Aspire, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Aspire tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Aspire

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.